Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csúnya ember hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya ember hogy lehet boldog?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok se jóképű, se magas, se gazdag. Sosem jöttem be a lányoknak. Hogyan lehet boldog egy ilyen ember, tudva, hogy sosem érheti el az ideáljait?

Még ha el lehetne vonulni valami lakatlan szigetre, ahol nem érnek állandóan új hatások, nem látok gyönyörű lányokat, nem látom, hogy mások könnyűszerrel megszerzik, amiről én csak álmodozhatok, csak mert szerencsésebb génekkel születtek, talán elviselhető lenne... De így hogy nap mint nap ezzel kell szembesülnöm, iszonyatosan boldogtalan vagyok.


2011. dec. 31. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

persze.

de akkor a 3 kitételedből az egyiknek állj neki,vagyis legyél gazdag.

2011. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, és azt hiszem, nem is leszek boldog soha.
2011. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Youtube: No arms, no legs, no worries -

magyar felirattal [HUN SUB]

2011. dec. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

Minek egy egyén boldogságához egy másik ember? Akik másokban keresik a saját boldogságukat ott baj van.

34 ffi

2011. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A kisugárzás a lényeg! Adjatok magatokra, most nem arra gondolok, h méregdrága cuccokba járjatok. Ne keseredjetek el, nem szabad feladni! Keresgélni kell. Mostanában gyakorlatilag 2 havonta vernek át a gyengébbik nem képviselői, de nem érdekel és megyek tovább! Már én is kezdem azt hinni, h a boldogtalanság a sorsom, de NEM vagyok hajlandó beletörődni. És legfőképpen, ne otthon punnyadjatok, mert ha nem mozdultok ki, soha nem fogjátok a másik feleteket megtalálni. 34F
2011. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Solarian ***** válasza:
A szépség nem csak gének kérdése. Ha nem edzel, és vékonykább a karod mint bármelyik csajnak akkor ne is csodálkozz. De ami még ennél is lényegesebb: ha buta/bunkó/unalmas/kellemetlen társaság vagy akkor akárhogy nézel ki, azok a csajok akik többek mint kétlábon járó guminők(már ha számit, hogy egy kicsit is intelligens/szépérzésű legyen) sosem fognak feléd se szagolni. Legyél ápolt, intelligens, kedves, szórakoztató. Meglásd nem lesznek gondok.
2011. dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Minek egy egyén boldogságához egy másik ember? Akik másokban keresik a saját boldogságukat ott baj van."


Persze, könnyű ezt mondani, ha az ember nincs tökéletesen kirekesztve azokból a dolgokból, amik a többségnek természetesen jönnek. Biológiai lényként egyik legerősebb és legalapvetőbb ösztönünk a nemi vágy, úgyhogy ne mondd nekem, hogy egy férfi lehet úgy boldog és elégedett, hogy a nők levegőnek nézik.

2011. dec. 31. 16:31
 8/15 anonim ***** válasza:
Fiunál relatív, hogy ki csúnya, ki jóképű. Lány nélkül kell boldognak lenni, aztán ha jól érzed magadat a saját társaságodban, akkor a legszebb lány is a tiéd lehet. Előzőek jól írják. A legszebb nő is ha iszonyatosan boldogtalan, álmodozó ok nélkül, akkor az baj és nem is lesz vonzó és szerethető. Ha nem szerethetőséget sugárzol akkor nem is kapsz vissza belőle. Amit adsz, azt kapsz! Márpedig te ok nélkül vagy boldogtalan! Csak semmi de...edededee... Van akinek egy lába sincs és mégis boldog!
2011. dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

16:25 vagyok.

Tíz éve élek egyedül úgyhogy tudom miről beszélek. Nem lettem depressziós, alkoholista még csak nem is dohányzom.

Annyi minden van a világon, nem kell mindent a nőkre megy a kapcsolatokra kihegyezni. Persze ha nem érdekel semmi úgy nehéz, de ott meg akkor a személyiséggel vannak gondok.

34 ffi

2011. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

siha nem tudhatod, hogy kinek fogsz kelleni,én pl most ismerkedem meg itt egy csajjal, aki szerintem sokkal szebb az átlagnál,és teljesen normális,nekem tökéletes nő.és azt mondta,hogy"szimpatikus" vagyok neki.és csak idő kérdése,hogy mikor jövünk össze.ez elött is voltak már csajaim,és csak 1 esetleg 2,aki szebb volt a normálisnál,pedíg én se vagyok se jóképű(a legtöbb csaj szerint),170centi magas vagyok,kb 90 kiló,és egyáltalán nem vagyok gazdag,ezt már az elején meg mondom a csajoknak,mert jobb,ha még akkor ki derül,hogy nincs sok pénzem.de ha van egyéniséged,nem törsz meg,és tényleg akarod,és sokszor próbálkozol,elöbb utóbb sikered lesz.ja,és 22 vagyok.a lány,akivel alakulóban van valami,ő 19.szóval korombeli.

de ha el tekintek attól,hogy én hogy állok a dologhoz, akkor is mindenki meg érdemli,hogy boldog legyen.kivéve a rosz indulatú emberek.

2011. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!