Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál valakivel, aki úgy néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál valakivel, aki úgy néz ki mint a Zombi de azért kedves és aranyos?

Figyelt kérdés
Szóval a srác tényleg egy torzszülött, de jófej
2011. dec. 31. 19:28
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
Nem láttam még zombit, de egy embert akkor se hasonlítanék hozzá.
2011. dec. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Saját magamról van szó, csak egyesszám harmadik személyben lelkileg elviselhetőbb volt feltenni ezt a kérdést.
2011. dec. 31. 19:31
 3/56 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
100%
eltudok képzelni egy vidám zombit... mondjuk a Kocsis Tibor...
2011. dec. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:

ezen besírtam a röhögéstől.

szerintem csak önbizalom hiányod van.

2011. dec. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:

Nincs önbizalomhiányom!

Csak tényszerűen írtam le, hogy pontosan úgy nézek ki mint a Zombi! Gülök a szemeim és táskásak is, szinte kék foltok vannak a szemeim alatt, és teljesen aszimmetrikus az arcom, úgy néz ki mint egy világháborús csatatér!

De azért kedves vagyok...


Kérlek a kérdésre válaszoljatok!

2011. dec. 31. 19:37
 7/56 anonim ***** válasza:
Így se hinném, hogy úgy nézel ki mint egy zombi. Csak kevés az önbizalmad. De az emberi fejen, testen egy csomó javítható dolog van, amiért te magad tudsz tenni. Mivel nem vagy elégedett?
2011. dec. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
Ja közben már le is írtad...hát a táskás szemek se csak úgy maguktól jönnek. Kevesebbet kéne gépezni, többet mozogni és pihenni, és egészségesebben táplálkozni. Az asszimetrikus csatatérszerű arc alattt mit értesz?
2011. dec. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
növeszd meg a hajadat és lakkal állitsd be f*szára és a gülü táskás szemiddel ugy nézel majd ki mint Ryuuzaki a Death Note sorozatból :D őt meg imádják a nők :D
2011. dec. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
Vannak a világon ronda,kövér csajok is kérdező. De szerintem se olyan vészes a helyzet :D
2011. dec. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!