Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen full gazdag pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen full gazdag pasival együtt élni?

Figyelt kérdés
Leírnátok a személyes tapasztalataitokat és az általatok látottakat?köszönöm

2011. dec. 31. 22:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

ma 15:27


XD Jóég. Komolyan. Nincs az a pénz, hogy ezt elviseljem. De frankón. Egy nyomorék szolga vagy, semmi más. Kicsit jobban eltartott szolga, de szolga.

2012. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát 15:27 te tényleg inkább szolga voltál. Valamit nagyon félre érthettél, vagy rosszul gondoltál. Már csak az kéne "na hát ez a csaj.. teljesen.. hülye, nem vágja le hogy én csak kihasználom, azt hiszi a barátnőm, de hát én ráhagyom, ha akarja csinálja, megengedhetek annyit amit ráköltök"
2012. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
15:27es nagyon köszönöm a kokrét választ,úgy néz ki nem is olyan jó!? :(azért hogy villoghassak nem mocskolok valaki után,aki életképtelen a pénutől
2012. jan. 2. 20:30
 14/20 A kérdező kommentje:
-pénztől
2012. jan. 2. 20:31
 15/20 anonim ***** válasza:

fúúú kérdező. Egy válaszból máris levonod ezt a következtetést? Bravó. Most nem azért de ő tényleg közelebb állt egy cselédhez mint barátnőhöz, az hogy ő ennek ellenére vele maradt az ő hibája. Ja bocs biztos jó volt a sok pénz.


Akkor én meg mondok más példát. Röviden, 18 évesen meghalt apukám, és anyukámnak volt egy elég gazdag ismerőse (háza van itt Mo., USA-ban, több is blabla). Sokat segített, és nem is lenézős módon, általában kér valamit és azért cserébe adott pénzt, néha át jött dumálni, na meg egyebek. Szóval jó fej. És ezt anélkül tette, hogy mindig előtte fel kéne kelnünk vagy bármi.


Ha tud segít, van családja, velük is kedves, na ennyi.

2012. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

:) Igaz én 21 éves Fiú vagyok de mégis van némi tapasztalatom :)


Barátnőmék eléggé tehetősek (Csak az autóállomány úgy 200.000.000)

A budai ingatlan értéke úgy 500.000.000 :)

A havi kereset tippre szerintem úgy 15-20 milla :))


Nos az apja nagyon nagy forma :)

Állandóan etet engem ,állandóan piázni akar velem ha ott vagyok :))

Persze itt is a feleség szolgál ki minket :)


Jókat kártyázunk,hülyülünk,hétvégente elmentünk quadozni(Barátnőm mögöttem ült) Apját nem is érdekelte :))

Szóval elég laza típusú ember :)Nem kiabál,nem idegeskedik,nem parancsolgat :))


Viszont a feleség itt sem dolgozik,az otthoni háztartást vezeti :)

De elvan a csajszi is,más gazdag csávók feleségeivel ütik el a napot kávéházakban,éttermekben,plázákban :))


Szóval minden stimm :) Az apuka a lányát szokta oltogatni az is vicces :D

2012. jan. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ugyanolyan mint a többivel vannak szemetek vannak jofejek. persze elvár valamennyit de ha normális nem csicskáztat.persze egy kicsit nagyképű mind de ezt nem jellemhibában venném hanem mint a vezető beosztás a cégénél ráragad otthon is. amelyik csaj meg hagyja h csicskáztassák az meg megis érdemli nemértem mit kell rajta panaszkodni
2012. jan. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A 15:55-nek van igaza, van rendes gazdag és szemét gazdag pasi, ugyanigy rendes szegény és szemét szegény. Nem lehet általánositani. A példa, amit az elején irt valaki, csak egy alkatú ember, nem függ a gazdagságától az, hogyan bánt a feleségével. Mellesleg egyik ismerősöm pontosan ilyen, mindenért a felesége a hibás, elvárná, hogy állandóan kiszolgálja, és ez a pasi nagyon keveset keres. A másik dolog: általában úgy gondolják egyes nők, hogy egy gazdag pasi mellett nem kell semmit csinálni, csak manikür, pedikür, fodrászat, kávézó, tenisz, klub, golf, nyaralás, shopping, stb. De ha egyszer szereted a férjedet, miért ne takarits utána, miért ne nézd vele a TV-t, miért ne maradj fent vele éjel 2-ig, és miért ne tedd ki neki az ételt? Csak úgy, szeretetből. Ja, persze, aki lusta, mint a föld, az fel van háborodva, ha elvárják tőle a gondoskodást. Szóval ha kell full gazdag pasi, egy igazi úriembert keress, és vélj te is úrihölggyé. Azért még néha megfözhetsz te is legalább vasárnaponként egy finom ebédet a családnak, csupa szeretetből.
2012. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én irtam a 22:59 választ, és mellesleg nő vagyok.
2012. márc. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Lehet ez már off topic, de amit a #6os írt, az butaság már bocsánat. Filmből vetted ezeket a storykat?

Tehát az hogy valaki munkába jár és milliókat keres az nekem lehetetlen. Milliomosoknak embereik vannak hogy ilyen lutri dolgokat végezzenek és ő már csak élvezi az életet. Illetve miért ennyire alapként kezeled hogy biztos megcsal?

Az én párom a saját maga projektjeivel lett milliomos. Szeret engem, én is őt. Magára főz, a wct, fürdőt takarítja. Mosni nem szeret, de azt meg én szeretem.

Egyéb háztartási dolgokat sem szeret csinálni, de ahhoz hogy nekem könnyítse, vett robotporszívót, felmosót stb.

Nem jár drága tommy hilfiger ruhákba, a tescosat veszi, közben a számláján meg milliós tételek vannak.

Szerintem ilyenek az igazi gazdagok.

Dolgozni nem dolgozik, mert nem kell neki, de helyette nem jár el kurvázni. Itthon van, csinál más projekteket,ami érdekli éppen, stb.

Én szerencsésnek érzem magam, hogy ennyit tanulhatok tőle, és a szerelmem, az hogy nem egy lyukban élünk az plusz pont persze, de vele nekem mindegy hol

2022. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!