Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki hosszabb parkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki hosszabb parkapcsolatban el, "gondolatban" mar csalta meg a parjat? Vagy volt olyan helyzetben ahol nehez volt megallni?

Figyelt kérdés

Errol utolag beszamoltatok vagy tul kis dolognak tartottatok hogy elmondjatok mivel nem tortent semmi, viszont tul nagynak ahoz h veszekedes legyen belole?

Mi 3 eve vagyunk egyutt, es nagyon talalunk. Rengetegszer voltam nelkule bulizni,kirandulni, sose volt gond ebbol 1ikunk reszerol sem. Nem csaltuk meg egymast, ebben 100%ra biztos vagyok.

De neha elbroul az agyam, hirtelen jo lenne csak ugy megcsokolni 1 szimpatikus (tobbe vagy kevesbe)idegent es aztan tovabballni. Hianyzik az izgalom, de semmi mas. Persze soha nem cselekszem es masnap mar eszembe sem jut. Ez normalis? Mas is van igy? Kiakadnatok ha a parotok ezt elmondana? Vegulis kevesen alljak meg h hosszu tavon husegesek legyenek es ez meg nem megcsalas.


2009. máj. 21. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:

velem előszokott fordulni. El is mondtam a barátomnak.

Én nem igazán szoktam olyat érezni mondjuk hogy megkell csókolnom valakit, hanem inkább elkezd tetszeni valaki és mindig a közelébe vagyok és jólesik mondjuk hogyha hozzámszól vagy ilyesmi. Úgymond flörtölök vele, de nincs semmilyen testi kapcsolat köztünk, csak jólesik hogy udvarol :)

persze ez mind a barátom háta mögött van, de el szoktam neki mondani. Azt is elmondom természetesen hogy ha olyat álmodok hogy egy vadidegennel szexelek, vagy mást csinálok. Én úgy érzem őszinte kapcsolatunk van és bármit megtudunk beszélni. barátom is elmond nekem hasonló dolgokat. Picit rosszul esik, de fél óra és már nem is emlékszem rá.

Amúgy ez a flörtöléses dolog nálam csak akkor szokott előjönni ha alig találkozunk barátommal.

2009. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy igyvan.De ez inkább a pároddal szemben érzett hiány.
2009. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ez nagyon igaz. eleinte jo egyedul bulizni, kikapcsolni, de aztan elkezd orulten hianyozni h megoleljen vagy vmi es ilyenkor a legnehezebb megallni. ilyenkor neha nem is az illeto pasi kell hanem O.

en nem nagyon mondom el, mivel csak 1 gondolat es nem akarom megbantani vagy h elveszitse bennem a bizalmat. elso valaszolo, gratula h ezt is kepesek vagytok elmondani egymansak vita nelkul! lehet mi is megprobaljuk

2009. máj. 21. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:

2 éves kapcsolat

volt olyan, hogy azt álmodtam megcsalom, illetve mindketten csókolóztunk már másokkal , de csak viccből, a másik fél engedélyével, szóval az nem számit...más nem volt.

2009. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem nem kell elmondani.Csak hiányzik az izgalom,ahogy mondod.
2009. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen előfordulhat, de le kell a fantáziát állítani, elmondani meg nem szükséges, ne fájjon a másiknak.
2009. máj. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 éves kapcsolatom van, 20évesen, lány vagyok:) és igen, előfordult gondolatban, csók is volt mással, érzelmi kilengés-hulámzás-elbizonytalanodás..mindemellett tudom hogy a barátom szeretem a legjobban, valami izgi rajta kívül néha mégis kell/ett...szerintem ha nem viszi túlzásba az ember akkor nincs ezzel gond:)
2009. máj. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!