Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik ugy akarják tultenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ugy akarják tultenni magukat a másikon hogy olyan dolgokra gondolnak amelyekkel megutálhatják őket (melyek ezek a dolgok ill miért nem lehet tiszta lapokkal játszani?

Figyelt kérdés

Találtam egy okot arra hogy utálkozva gondoljak a másikra de sajnos még igy sem tudok rá ugy gondolni és nem tudom elfelejteni

Szóval össze akartam vele jönni de ő velem nem de közölte h örülne ha ettől még a jó,beszélő viszony megmaradna ,mondtam neki hogy rendben,eltelt pár hét hogy nem beszéltünk ám most a két ünnep között volt a név,születés napja is .irtam neki sms-t felköszöntöttem és boldog uj évet kivántam de le se sz.rt.

ez lett volna az utálatom alapja mert egyébként nem tudnék rá rosszat mondani de még igy sem tudom utálni.

a másik kérdés itt jön a képbe h szerintetek miért kell ilyen két színúnek lenni miért nem lehetett már akkor megmondani hogy felejtsük el egymást?


2012. jan. 1. 11:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Figy igazából úgy érezz ahogy érzel. Tehát ha úgy érzed hogy utálod akkor valószínűleg tényleg utálod mert megbántott. Sokkal rosszabb ha magadba fojtod. Igazából szerintem ezek után természetes, max nem akarod mert szeretted, pedig a szíved már rájött.


Szóval na ne tudatosan próbáld ezt letudni, hogy na most kicsit megutálom aztán hagyom.

2012. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

igazad lehet,csak még én sem tudom eldönteni h mit csináljak.

lehet csak az egómat sérti és bánt egy kicsit h nem válaszolt sőt biztos is meg nem is értem h miért nem pláne h van egy volt kollégám (pár hétig volt csak)és sem számítottam rá de még ő is irt nekem

2012. jan. 2. 07:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!