Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsa helyzet, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa helyzet, mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
L/17..Igazából megismerkedtem egy fiúval, akivel kialakulóban volt a kapcsolatunk. Sokat beszéltünk, találkozgattunk, de nekem olyan gyors volt mindez, lassítottam. Pár napra rá kapcsolatban lett, összejött egy másik lánnyal, úgy, hogy velem nem tisztázott semmit, ott hagyott szó nélkül:( Nagyon megviselt, de az egyik legjobb barátja rámírt, vele megbeszéltem a dolgokat, sokat segített. Mi már többször találkoztunk hármasban is. A fiú(legjobb barátja)elhívott találkozni, amit tisztázni akart avval a fiúval, aki engem ott hagyott szó nélkül. Erre kiakadt, megharagudott a fiúra, és sms-eket írt nekem, hogy hiányzom neki. Úgy hogy a szilvesztert a barátnőjével töltötte, és úgy írt. Visszairtam neki, de nem akartam:( Csak azért írt, mert féltékeny? Vagy még érez valamit? Azt mondta elrontotta velem(ezt hallottam)
2012. jan. 1. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet ,hogy kedvel és összejöhetnél vele...


De túl sok értelmét nem látom, mert ha valakit szeretünk akkor nem mással járunk.


Én kiszállnék ebből a játékból és úgy tekintenék a srácra mint aki pinát növesztett. Csak magadnak teszel jót ezzel.


Ha valakivel járni akarsz, az TUDJA, hogy ki kell neki, mert különben jönnek a kavarások, hogy most veled járna, de mással fekszik le... stb.

2012. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha kellő mennyiségű eszed és normális elvárásaid vannak, alapból nem érdemes olyan fiúval kezdeni, aki elkezd hozzád közeledni, majd napok alatt más lánnyal kavar. Az ilyenekkel csak baj van. Azt mondta, hogy elrontotta veled, így is van. Én azt mondom, nem érdemes utána futni, találsz normálisabbakat is.

Uff, 20/F beszéltem.

2012. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!