Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a barátomba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a barátomba, elmondjam neki?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
mire vársz?
2012. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább nekünk mondj több infót, hamár kiírtad ezt...
2012. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát én egyszer elmondtam a legjobb barátomnak h szeretem,és elég gáz volt...
2012. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy?
2012. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem kell elmondanod. csak írd ki ide ki az, hátha ő is olvassa ;)
2012. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
olyan barátba szerettél bele aki CSAK a barátod vagy olyanba akivel összejöttél és most úgy érzed,hogy szereted csak nem akarod elijeszteni?mert más a kettő.
2012. jan. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ő olyan barát, akivel egyszer már közelebbi kapcsolatba kerültem. Aztán mégis barátok maradtunk. Akkor még nem voltunk biztosak, hogy jó ötlet lenne összejönni. Most viszont, én úgy érzem hogy nagyon nagyon szeretem. Nem merem neki elmondani, félek hogy elüldözöm. Viszont a szívem szakad meg, hogy nem ölhetetem úgy át, és nem úgy puszilhatom meg... szóval értitek...

amugy 20 éves lány vagyok... a "barátom" 21

2012. jan. 2. 17:16
 8/8 anonim válasza:
flörtölgess vele,kérdezd barátnő ügyben,puhatolózz egy kicsit mielőtt rögtön elmondanád és ne adj isten el is ijesztenéd :)) én ezt tanácsolom
2012. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!