Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
SZóval... busszal járok haza, és a tizenhármas táblával szembe van a kilences. és a 13-astól indulok a 9-estől meg akibe totál bele vagyok zúgva. fácsén ráírtam, hogy nem tudná-e megmutatni, hogy merre megy, mert hamarabb odaér a pályaudvarra, mint én pedig egyszerre indulunk. erre visszaírta, hogy ez gyenge próbálkozás. Most mi van????? mégis mit gondol? és ha tényleg csak az útvonalat akartam volna? itt a leírás, hogy milyen vagyok. www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok__2517586-mi-a-baj-velem-bovebben-lent üdv.
2012. jan. 1. 22:29
 1/3 Darkosz15 ***** válasza:
Szerintem ezt ne itt kérdezd meg... erre Neki kell válaszolni.
2012. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia :) El olvastam azt a linket amit beillesztettél ide... sztem szimplán csak a srác vak vagy pedig hülye... ne foglalkozz vele... Mond meg neki, hogy eszed ágába se volt próbálkozni csak szimpla kérdés volt.. az ilyen pasikra kár pazarolni az idődet.. sztem felejtsd el.. tudom nem lesz könnyű...de szép vagy... biztos találsz magadnak valakit.. és ne izgulj még csak 14 éves vagy nem maradtál még le semmiről(örüljön,hogy nem vagy olyan aki már ilyenkorra rég elvesztette a szűzességét).. sőt az élet még csak most kezdődik...! Sok sikert!


DNA/18 :)

2012. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. jan. 1. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!