Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a lánynak hogy nagyon bejön nekem?

Figyelt kérdés

Folyton rá gondolok és már többet akarok :P

Hogy kezdeményezzek? Mit mondjak neki?

Kezdö vagyok még a témàban. 14/F


2012. jan. 2. 02:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
tetszel nekem többet akarok szép vagy aranyos szép a szemed tararaaaaaa.
2012. jan. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az elsõre vonatkozik :D, koszi, 2.
2012. jan. 2. 02:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ismerőseid körében az lesz a legmenőbb szöveg, hogy: "Jó a segged. Kő kóla?"

És az esetek többségében hatásos is lesz, mert a legtöbb ember, férfi, és nő iszonyúan buta.

Te azért próbálkozz csak nyugodtan egy finomabb módszerrel, hogy amikor egy nyilvános vécé ajtaján azt olvasod "URAK", gondolkozás, és pironkodás nélkül mehess be rajta!

Próbálj meg kedves, és vicces lenni a lánnyal, és semmi képpen se bántsd meg valami kisfiús butasággal! Persze nem szabad átesni a ló túloldalára sem, nem szabad minden szavát lesni, nem vagy te kiskutya. Ha jól el tudtok beszélgetni, akkor valami kapcsán, mintha teljesen természetes lenne, elmondhatod, hogy nagyon bejön neked, és nem bánnád, ha...

Innentől te is tudod. A lényeg, hogy legyél megértő, és egyben magabiztos is. És első az ÖNBECSÜLÉS!

2012. jan. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen kell elmondanod neki, ha elhívod randizni abból is le fogja vágni mi a helyzet, ez a megoldás kevésbé gyerekes, érettebbnek tűnhetsz előtte, ami a te korodban még előny is lehet.
2012. jan. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!