Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, teljesen összetört?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, teljesen összetört?

Figyelt kérdés

A barátommal egy hónapja vagyunk(voltunk) együtt,de tegnap (szilveszterkor) éjfélkor nem jött le a buliba és ezen teljesen megtörtem,nekem nagyon fontos lett volna, mert ő volt az első igazi barátom :( A bnőim úgy hoztak vissza zokogva. Pár perccel később volt nálam, de nem nyitottam ajtót, és azóta sem keresett. Itt lakik tőlem két emeletre de azóta egyszer sem járt nálam és azt is facebookról kellett megtudnom, hogy szakít. Írt egy sms-t, hogy sajnálja és tudja, hogy nincs mentség és nem érdemel meg.


Van valakinek valami jó tanácsa, hogy mit tehetnék? Én úgy érzem most nem nekem kellene őt keresnem. Nem tudom most mi lenne helyes,teljesen összetört :(


2012. jan. 2. 05:26
 1/7 Minee ***** válasza:

Szerintem meg kell ezt beszélnetek. Az, hogy fészen szakítson és még csak arra se méltasson hogy megbeszéljétek, nem éppen annak a jele hogy fontos vagy neki. Ha pedig tényleg szeretitek egymást akkor bocsánatot kér. Először is azt kéne megtudnod, mért nem ment el abba a buliba...

írj neki, hogy szeretnél vele beszélni, egy kis borítékba, és csúsztasd be az ajtóján.

2012. jan. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Minee ***** válasza:
és hogy csak egy számítástechnikai világban mer veled bármit is közölni annak a jele, hogy fél. De az nem jutott eszébe hogy nem voltál otthon? Máskor miért nem keresett volna?
2012. jan. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért nem jöttel,mert a haverjaival beszélgetett és elszaladt az idő. De ezt még meg is bocsájtanám, csupán annyit kéne tennie,hogy lejön és megbeszéli velem :( írtam már neki egy sms-t, de csak annyit, hogy máshogy is mondhatta volna, ha szakítani akar. Nem reagált. :S
2012. jan. 2. 05:43
 4/7 A kérdező kommentje:
koleszosok vagyunk, tudja,hogy itt vagyok
2012. jan. 2. 05:43
 5/7 Minee ***** válasza:

Hát akkor is éjfélt nem felejthetné el,és ha neked ígérkezett be, legyen is veled!

És nem gondolod, hogy más is áll a szakítás hátterében, nem csak ez a kis apróság? mert ez még megbocsájtható. :)

Ráadásul úgy, hogy te vagy (jogosan megsértődve)

2012. jan. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ezaz.. Nem állt semmi,éppen aznap reggel beszéltünk meg mindent.
2012. jan. 2. 05:53
 7/7 cze válasza:
hagyd
2012. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!