Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én érzem így vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem így vagy tényleg megváltozik az ember a szerelem hatására ill az után?

Figyelt kérdés
Nem tudom szavakba foglalni de ugy érzem megváltoztam.
2012. jan. 2. 06:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Így van. Én minden reggel szerelmet érzek, de aztán lelankad.
2012. jan. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem erről beszél. Am a szerelem is tarthat örökké, csak már nem olyan intenzív mint a kezdeti fellángolás.

Amiről beszélsz az is természetes folyamat egy hoszabb kapcsolatban. Az ember sok dologhoz már nem úgy áll hozzá, sok mindenben alkalmazkodik a párjához...stb. Ez így normális

2012. jan. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Molly1 válasza:
igen,én is tapasztaltam
2012. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy egyfolytában neten lógsz vagy a telefonod bámulod hogy valamilyen úton-módon kapcsolatba léphess vele és leszarsz mindent, akkor igen. És amikor egyedül vagy, akkor is szereted, de ha vele vagy, akkor akarod őt, újra és újra, akkor IGEN!
2012. jan. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utolsó többekközött igen

de h a személyiséged is "fejlődik" jo vagy roszz irányba

2012. jan. 8. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!