Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon paraszt voltam?

Figyelt kérdés
Röviden,volt egy lány akivel elég régóta jóban vagyunk és az utolsó pár hétben közel kerültünk egymáshoz,volt egy rendezvény amin nem tudtam hogy ott lesz,én nagyon be ittam és egy lánnyal csókolóztam meg ölelkeztünk,ő meglátta.De hajnal felé megbántam és hazamentem.Azóta nem kerestem mert azt irta ne is keressem.Nagyon idióta voltam?Mit tehetek?
2012. jan. 2. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
De te azt a lányt szereted akihez mostanában közelebb kerültél??? sztem nem mert akkor nem csináltál volna ilyet!!! Lehet a csajnak egy kis idő kell utánna megbocsájt!!
2012. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ciki, ebből már nem lesz kapcsolat.

Ha meg akarod mondani, hazudd, hogy a barátnőd volt az a lány, és majd valamikor "szakítsatok".

2012. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem mondani, menteni

mmint a helyzetet

az gázabb, ha csak úgy random csókolózol lányokkal, közben van aki tetszik

2012. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem merem megkeresni,lehet hagynom kéne.Biztos nagyon fájt neki amit látott.
2012. jan. 2. 11:22
 5/6 BlackSword ***** válasza:
Ez top 10-es öngól... Ezek után inkább hagyd a csajt...
2012. jan. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem keresd meg. Attól, hogy azt mondja, nem akarja, hidd el, nagyon is akarja. Érezni akarja, hogy annak ellenére, hogy ő elutasít, te nem adod fel. Ebből érzi, hogy fontos számodra. Ha tényleg ő tetszik, akkor mindenképpen keresd meg, és próbáld helyre hozni a dolgot. Ha annyiban hagyod, akkor minden esélyed elveszted. Én ebből úgy látom, hogy még van esélyed nála.


27/n

2012. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!