Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen a párkapcsolatokban? (magyarázat lejjebb)

Figyelt kérdés
éveikg voltam egy csajjal, aztán ki derült, hogy csak ki használt.miatta,vagyis mert vele foglalkoztam csak, senki mással .aztán kapcsolataim,se baráti,se semmilyen.szóval kezdhettem mindent előröl,mostanában egy érdekes,vonzó értelemben különc csajjal ismerkedtem meg, aki nem teljesen normális,és nem akar kapcsolatot(de azért bele kezdett).nem rég meg egy gyönyörű,magányos értelmes lány van velem valamiféle kapcsolatban,de neki meg még pasija van,ki akarja dobni,de addíg nem akar jobban bele álni a dologba.szóval általában nem jön össze semmi, amikor meg össze jönne valami, mindíg van valami, ami akadálya lehetne.más is ilyen szerencsétlen,vagy csak én?
2012. jan. 2. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Csak Te vagy ilyen szerencsétlen a párkapcsolatokban.
2012. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig az a szerencsétlen, aki ezt elhiszi, felveszi, és nem képes normálisan megfogalmazni pár értelmes mondatot, használni a pontot a mondat végén, a nagybetűt a mondat elején és a szóközt az írásjel után!
2012. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rsta ***** válasza:
Azért emiatt a három eset miatt még ne ess kétségbe...
2012. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a helyesírási hibák teljesen abszolút mértékben nem érdekelnek.annál kevésbé nem is érdekel semmi.szóval nem érdekel az se, ha egyes válaszolók csak azzal foglalkoznak.

remélem ez a sorozat ,amit ide írtam, nem bővül.csak sikertörténettel.(igen,még mindíg nem kezdem nagy betűvel a mundatokat)

2012. jan. 2. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!