Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez jó döntés volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó döntés volt részemről? Magyarázat lejjebb, rövid a kérdés

Figyelt kérdés

egy lánnyal jártam,sőt össze költöztem Budapestre,aztán én dolgoztam,és volt a lárt pour lár ott előadáson,gondoltam,végre van egy időpont,amikor pénzem is van,és épp ott van,veszek 2 jegyet.vetem is 3 héttel előadás elött.oda adtam neki a jegyeket,vigyázzon rá

aztán szakítottunk a lánnyal,rá 2 héttel.és nem akartam el menni vele,és kedvem se volt semmihez.3 évig voltam vele,és eléggé meg viselt.aztán ott volt az ideje,hogy mehettünk volna,és én nem mentem vele, mondtam neki,hogy vigye azt,akit akar.most már nem budapesten lakom,kb 2 hónapja volt ez.de ide"vidékre" ritkábban jönnek,és drágább a jegy is.a kérdés így az lenne,hogy meg érte vagy épp jó döntés volt oda adni neki a jegyeket?


2012. jan. 1. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem igen.
2012. jan. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!