Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Hogy lehet egy srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy lehet egy srácot meggyőzni arról hogy jöjjön vissza hozzám?

Figyelt kérdés

Ismerik páran a barátomat, csöndes típus, én voltam az első barátnője. Azt mondták, hogy csak megijedt és azért szakított velem. De azt mondják, hogy rá fog jönni hogy mégis szeret.


Képtelen vagyok nélküle lenni, kimondhatatlanul szeretem, csak rá tudok gondolni.


Hogy tudnám elérni hogy próbálja meg velem újra? Mert igazán nyomós érve volt a szakításra.


Kérlek segítsetek, mert borzasztó ez ami most van. Csak msn-en keresztül fogunk beszélni, szóval ilyen élőben szerelmet vallok neki dolog az nem nagyon tudna összejönni. :/


Köszönöm


2012. jan. 2. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2012. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

És miért nem?


Reklám:

2012. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Mert igazán nyomós érve volt a szakításra. " <==> "csak megijedt és azért szakított velem"


Először tedd helyre magadban, hogy mi is van.

2012. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mi volt az a nyomós érv? az attól függ. ha megcsaltad megérdemelted hogy kidobott, ha hazudtál neki fontos dologban.. akkor is!
2012. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg érdemesebb lenne élőben megbeszélni a dolgokat! Nem lehet örökké profilok mögé bújni!
2012. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Küldj neki magadról meztelen képet,az bejön.
2012. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
bocsánat, elírtam. NEM volt igazán nyomós érve.
2012. jan. 2. 19:25
 8/13 A kérdező kommentje:
Teljesen jól alakult a dolog, pár hónapja együtt voltunk, mind a ketten 17 évesek vagyunk. Néhány napja felhívott telefonon, hogy mennyire szeret és megtenne értem mindent. Tudom, hogy igazat mondott, mert ő olyan aki nem hazudna ilyesmiről. Azt hittem rendben van minden, erre puff másnap szakít velem. Mi lehet a baja? Mert előkerült a szex-téma és ettől megijedhetett?
2012. jan. 2. 19:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha valakit rá kell beszélni, hogy folytassa velem, az már rég rossz. Nem érzed, hogy ez mennyire megalázó helyzet lenne neked?
2012. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem akarom visszakönyörögni magam, csak tenni a dologért, hogy azért visszajöjjön. :/ Iszonyatosan hiányzik.
2012. jan. 2. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!