Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos az a felvetés, hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos az a felvetés, hogy sok pasinak azért nincs párja, mert a jobb pasik gyakran már-már kisebb háremet tartanak?

Figyelt kérdés
Azért mondom ezt, mert sok pasi itt sír, hogy nincs nője. Én úgy gondolom, hogy ennek nemcsak ezek a pasik a fő okozói, hogy nem tudnak lányt felszedni. Hanem, hogy sok pasinak szinte több csaja van. Napokban beszélgettem itt az egyetemen egy csajjal, akinek a barátnője egy pasival jár. De közben a csaja mellett meg ezt a lányt is d@gja az a pasi, és nem hajlandó más fiúra nézni, mert jó vele a szex. Nem érdekli, hogy a barátnőjével van párkapcsolatban, hanem megosztoznak a fiún. De számtalan olyan példát is látok itt, hogy ezek a nyálfiúk egyszerre 2-3 lánnyal mennek mindig bandázva(1 fiú 2-3 lány felállás), és éppen melyik esik neki jól, a 3 ból azt kapja elő aznap estére. Aztán ott a másik, hogy a gazdag de házas pasik is gyakran 2-3 másik lánnyal vannak együtt a feleségükön kívül, hogy azok nem is tudnak egymásról. Mégis úgy tűnik, hogy sok lánynak jó ez a felállás, hogy nincs párkapcsolata, de mégis van aki d@gja őket. Ez engem nagyon zavar. Akkor emg csak jogos, ha kimonjuk, hogy sok pasi önnön hibáján kívül van egyedül, mert nem született nagy csajozógépnek, kigyúrt nőgyalázó állatnak, vagy gazdag apuci fiacskájának.
2012. jan. 2. 20:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
De a mónika showban csak cigányok voltak..Szóval ha cigány nőre hajtasz..
2012. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

8.-nak

Énnekem is elég volna egy lány, de nem nagyon találok. Inkább elmegy a gazdag házas pasival dugni, mint az átlagossal legyen szerelmes, átlagos családi körülmények között. Ezért hőzöngök, nem alaptalanul. Így veszítettem el egy csajt, mondtam neki, hogy ne tegye mert nem fog sosem elválni a feleségétől. Ő mégis belement ebbe a kapcsolatba, már 3 éve így vannak, máig nem vált el a pasas. Én megmondtam, de nem értem semmit, én hoppon maradtam,. neki sincs normális kapcsolata, de van aki szúrja őt hetente 1-2 szer. ez engem nagyon zavar. Nem véletlenül tettem fel a kérdést, mert tapasztalatból is írom, és sok más helyen is látom tapasztalom ezt.

2012. jan. 2. 20:14
 13/26 A kérdező kommentje:
Igen javarészt romák voltak benne, de volt sokszor magyar is. volt spec egy ilyen rész, ahol magyar fiúknak volt egyszerrek 3-4 csajuk is, mondjuk ez a Balázs Showban volt.
2012. jan. 2. 20:16
 14/26 anonim ***** válasza:
Erről szól ez a szám kb.. http://www.youtube.com/watch?v=HOtGdWdSghM
2012. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Igen, sok huszonéves csaj meg pasi is úgy videlkedik mint az emlősöknél. Van a jó pasi, akiről mindenki tudja, hogy úgyis mindig meg fog csalni, mégis vele fekszik le a csaj nem a rendes, és nemmegcsalós pasival. Ezért van rossz kedvem. Emberek vagyunk nem állatok, mégis sokan állat módjára viselkednek, sajnos egyre többen.
2012. jan. 2. 20:21
 16/26 A kérdező kommentje:
Jó ez a szám és emnnyire igaz is amit mondanak benne. Nem véletlen ez az arány sem, 3.372 embernek tetszik, 92 embernek nem. Ezek szerint a nagy többség elismeri, hogy igazuk van. De az itteni csajok mások, legalábbis úgy állítják ezt be, de közben sokan közülük is ilyen és csak a jópasikra mászik rá, a megcsalás ellenére is.
2012. jan. 2. 20:24
 17/26 anonim ***** válasza:
Kérdező: Igazából ez genetika, a csajokba az van kódolva, hogy az alfa-hímmel szeretkezzenek, annak a génjeit örökítsék tovább. Igen ám, csak ez az állatoknál a legerősebb, legéletrevalóbb hímet jelentette. Most meg egyre inkább az olyan pasik az alfák, akik úgy néznek ki mint egy lány -.-"
2012. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
engem ez nagyon elkeserít. Hogy lányokra buknak a lányok, és azt hiszik az az alfahím. Egy Zac Efron hogy a fenébe lehetne már alfahím? Mégis sok lány elhiszi, hogy ilyen egy igazi csapatvezető hím. Nincs sok kedvem élni sem, ha ilyeneket hall és tapasztal az ember.
2012. jan. 2. 20:29
 19/26 anonim ***** válasza:
Zac Efron még haggyán, bár az is nagyon lányos pasi. De engem Bill Kaulitz lepett meg, amikor őt kiáltották ki a világ legszexisebb pasijává pár éve. Az nagyon brutál volt.
2012. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Ugye csak viccelsz? Ezt nem hiszem el, az 100 hogy lány, ránéztem a képeire, majd hanyatt estem, az 100 hogy lány, vagy át lett operálva.


[link]

2012. jan. 2. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!