Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos az a felvetés, hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos az a felvetés, hogy sok pasinak azért nincs párja, mert a jobb pasik gyakran már-már kisebb háremet tartanak?

Figyelt kérdés
Azért mondom ezt, mert sok pasi itt sír, hogy nincs nője. Én úgy gondolom, hogy ennek nemcsak ezek a pasik a fő okozói, hogy nem tudnak lányt felszedni. Hanem, hogy sok pasinak szinte több csaja van. Napokban beszélgettem itt az egyetemen egy csajjal, akinek a barátnője egy pasival jár. De közben a csaja mellett meg ezt a lányt is d@gja az a pasi, és nem hajlandó más fiúra nézni, mert jó vele a szex. Nem érdekli, hogy a barátnőjével van párkapcsolatban, hanem megosztoznak a fiún. De számtalan olyan példát is látok itt, hogy ezek a nyálfiúk egyszerre 2-3 lánnyal mennek mindig bandázva(1 fiú 2-3 lány felállás), és éppen melyik esik neki jól, a 3 ból azt kapja elő aznap estére. Aztán ott a másik, hogy a gazdag de házas pasik is gyakran 2-3 másik lánnyal vannak együtt a feleségükön kívül, hogy azok nem is tudnak egymásról. Mégis úgy tűnik, hogy sok lánynak jó ez a felállás, hogy nincs párkapcsolata, de mégis van aki d@gja őket. Ez engem nagyon zavar. Akkor emg csak jogos, ha kimonjuk, hogy sok pasi önnön hibáján kívül van egyedül, mert nem született nagy csajozógépnek, kigyúrt nőgyalázó állatnak, vagy gazdag apuci fiacskájának.
2012. jan. 2. 20:02
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

De ugye csak vicceltek, hogy van olyan lány akinek ez bejön ez a Bill gyerek? Mert nehezen hiszem.


[link]

2012. jan. 2. 20:41
 22/26 anonim ***** válasza:
a Tokio Hotel énekese volt, amikor először láttam egy tinilány magazin címlapján még pár éve, mondom egész jó csaj. Megnézem közelebbről, mondom fúúj! Minek tesznek b*zit egy címlapra??
2012. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Mivel a tini meg huszonéves lányok őt választották minden idők legszexisebb pasijává, ezért gondolom van olyan lány akinek bejön ez f@sz, nem is kevés :D
2012. jan. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Én ha lány lennék és egy lány jönne be nekem, vagyis úgy néz ki hogy 99%-ig lány, akkor kapnám a shotgunt és szétlőném a fejemet. De úgy fest sok lánynak nincs öniróniája.
2012. jan. 2. 20:54
 25/26 Solarian ***** válasza:

"Mért? Egy nőnek nem lehet több faszija?"



Nem úgy megy az kérem. Ha én belelépek a gumicsizmámmal a tehénszarba, hát letörlöm. De ha a tehén belepottyant, akkor a fene megette azt a csizmát.

Magyarul: neked lenne kedved olyan csajt dugsz, akit a hét más napjain 2-3-4-7 srác dug?

2012. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Arról se feletkezzünk meg, hogy több fiúgyerek születik mint lány, főleg Kínában ahol már 40 millióval több fiatal pasi van. Magyarországon is kb 100 csajra születik 110 pasi. Szal ez is az oka annak hogy sok pasi magányos.
2012. jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!