Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeretek bele könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretek bele könnyen minden lányba? Bővebben lent

Figyelt kérdés
18éves vagyok értelemszerűen fiú és ha van egy lány akivel jó barátságba leszek egyből elkezdek érezni iránta többet.. tudom hogy csak fellángolások, de arra épp alkalmasak, hogy teljesen máshogy viselkedjek a csajjal, és egyből feltünjön neki a dolog... meg se tudom számolni hány lány barátomat taszítottam már el ezzel... ötlet a kizárására, és arra hogy mitől lehet? köszönöm mindenkinek!
2012. jan. 2. 20:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
kéne neked egy barátnő...
2012. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

dettó pont ugyanez... 18F, minden lányba beleszeretek, akivel kicsit is többet vagyok együtt, csak valahogy mindig a barátzónába kerülök, szóval esélyem sincs hogy több legyen...


nekem egyszerűen az a bajom, hogy már 2 éve nincs barátnőm, és szűz vagyok... szerintem ennyi...


emlékszem, amíg még volt barátnőm, lazán tudtam jóba lenni bármilyen lányokkal...

2012. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nemrég szakítottam egy barátnőmmel, vele nem volt jó. de annyi ismerősöm van aki szerintem marha jól néz ki, hogy kicsit kedvesebb velem és egyből elkezdek arra gondolni hogy kell nekem de azonnal...
2012. jan. 2. 20:56
 4/19 A kérdező kommentje:
most van egy megint akivel kicsit sokat voltam együtt az utóbbi napokban és inkább már nem írok neki semmit se, mert nem akarom hogy gáz legyen...
2012. jan. 2. 20:58
 5/19 anonim ***** válasza:
Azért szeretsz bele könnyen lányokba mert mazovista vagy és szereted pazarolni érzelmeidet. Ami nem feltétlenül gond, csak nem célszerű.
2012. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
ugyanígy vagyok csak a fiúkkal..amúgy 17L
2012. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigieket :) de vkinek komolyabb otlet?:)
2012. jan. 3. 00:36
 8/19 anonim ***** válasza:

Nekem is így van sajnos. Nálam is inkább ilyen fellángolások, de elég ahhoz, hogy tökre másképp bánjak a lánnyal. A baj, hogy viszont nem éreznek irántam semmit általában. :(


Most is szenvedek, mert haverom csajába szerettem, hosszú történet...

2012. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
az szép... én csak egy sima ismerősbe vagyis tök jóba vagyunk de kezdek oda lenni érte eléggé. és tönkre fog menni a kapcsolatunk :S
2012. jan. 4. 12:08
 10/19 anonim ***** válasza:
hallgass az eszedre mindig te gyagyás ...
2012. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!