Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem? Nem tudom eldönteni.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? Nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés

Van egy nálam fiatalabb lány (18) én a nyáron leszek 26, akivel elkezdtem megismerkedni. Egyszer-kétszer beszélgettünk néhány buliban. Barátnőivel jött és mondta, hogy el kéne mennie, de aztán ott maradt velem beszélgetni. Aztán elhívtam egy hétvégén, hogy üljünk be valahova beszélgetni valami csendesebb helyre. Elkezdett a volt barátjáról mesélni, hogy mekkora tapló :) Meg igencsak személyes dolgokat mondott el magáról. Ettől persze még jobban feszült lett a légkör. Kicsit bénának éreztem magam. :) Többször egymás szemébe néztünk (Gyönyörű szeme van) Próbáltam oldani a hangulatot egy-két vicces beszólással.

Nem tudom, hogy elhívjam-e mondjuk sétálni vagy fagyira, bármi? Csak barátkozni akar? Nem akarok ajtóstól rontani a házba, mennyire legyek nyomulós? Összezavarodnak a gondolataim, ha vele vagyok.

Félek a csalódástól, az előző kapcsolatomban csúnyán át lettem vágva.


2008. jún. 20. 07:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el. Nem veszíthetsz semmi... és ne várj semmit :) csak hogy ne csalódj
2008. jún. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az írásodból azt hittem, hogy nem vagy még 26 éves. Biztos voltál már hasonló helyzetben. Azt neked kell tudnod, hogy mi sok a lánynak és mi nem. A mai fiatal lányok között nem ritka, hogy megsértődik, ha nem viszed ágyba az első este:)

Ugyanakkor nem félni kell, mert az előző kapcsolatodban csúnyán átvágtak, hanem tanulni belőle. Így egész életedben félni fogsz!

2008. jún. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!