Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik reménytelenül szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik reménytelenül szerelmesek. Ugye probálják kiverni a fejükből a másikat. Szerintük könnyebb lenne ha megadatna az a lehetőség h legalább 1 napot együttlehessenek?

Figyelt kérdés
Persze elméleti síkon kérdem
2012. jan. 3. 07:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Am nem kell buslakodni meg kell hódítani :)

Én mar mindent eldöntöttem tudom mit akarok tőle meg ilyenek csak meg kell hódítani esetleg elszeretni ha barátja van :)

2012. jan. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
most probálkozol nála először?
2012. jan. 3. 09:14
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem mar közelítettem fele lassan óvatosan egyenlőre nem utasított el. Könnyebb lenne egy fokkal ha nem lenne az a nyavalyas barát...
2012. jan. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
ohh értem nekem sikerült ajtóstól rontani a házba hát meg is lett az eredménye :(
2012. jan. 3. 09:22
 15/18 anonim ***** válasza:

Az nem biztos, hogy jó....


Ha 1x találkozhatsz csak vele, akkor utána az fog a fejedben járni minden nap h de szép volt azaz 1 nap..de olyan nem lehet többé....


Szóval vagy átélsz egy ilyen napot ami egy hiú és kínzó ábránd marad örökké....

Vagy nem találkozol és nem téped fel jobban a sebeidet.

27/f

2012. jan. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én mindenképp bevállalnám, inkább tudjam, minthogy azért sírjak hogy milyen lehet. én valahogy ilyen vagyok, azt nem állítom hogy könnyebb lenne, de én akkor is bevállalnám.

Volt is már ilyenre példa egyébként, borzasztó szerelmes voltam, a srác kedvelt de kapcsolatot nem akart, viszont mikor elmentünk bulizni, akkor kavart velem. Tudtam hogy nem fog többet akarni tőlem, de bevállaltam, varázslatos érzés volt hogy megcsókolhattam. Akkor sem bántam meg és most pár év távlatából sem. Sokszor a pillanatnak élek. Inkább azt bánjam meg mint ami nem történt meg.

2012. jan. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 lizzi77 ***** válasza:
Nézzük fordítva: ha egész biztosan tudnád, hogy soha, egy pillanatot sem fogsz tudni együtt lenni vele, és aztán jönne egy jó tündér, aki felajánlaná, hogy 1 napig bármit megtehetsz, akkor megtennéd-e?
2012. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
En biztosan szeretném azt az egy napot.Igy is szenvedek és fogok is még kitudja meddig és tobb mint valoszínu hogy soha még egy csokot se kapok tole.Boldog lennék ha csak 1 napig is szerethetnénk egymást
2012. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!