Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom hazudik. Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hazudik. Mit tegyek? Buktassam le?

Figyelt kérdés
Nem annyira régen töltötte fel a mobilját októberben 4 ezer forinttal. December elején már nem volt neki rajta egy árva forint se. Elvileg csak velem beszélt és nekem írt sms-t. Kiszámoltam és visszanéztem, de amiket nekem írt és hívott az mindössze 3 ezer forint érték. Ezen kívül 2x írt az anyjának és a keresztanyjának születésnapja alkalmából. barátnőnek vagy ilyennek nem írt azt mondta. Nos lehet sok közöm nincs ehhez, de mivel csapott már be, ezért nem bízom benne ilyen dolgokban. nem a pénz érdekel engem, csak az, hogy láttam ma, hogy facebookon rá írt valami gyerek, hogy mi van vele, szeretne beszélni vele, ha tud írjon neki valahogy. persze vérszemet kaptam és mikor decemberben mondtam neki poénból, hogy megnézzem a híváslitádat és leellenőrizzük , hogy miért is vett le annyi pénzt a vodafone, na akkor nagyon beijedt és azt mondta nee azt ne... de mondom ha csak nekem írtál sms-t és engem hívtál akkor mi a baj? erre azt mondta semmi csak azt nem akarom... terelte a témát, de most elgondolkodtam ezen... lehet becsap még is csak áés hazudik? mit gondoltok? mit tegyek?
2012. jan. 3. 12:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Hát te egy igazi matematikus vagy hallod-e. >.>
2012. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Neharagudj de végigolvastam a kérdést és nem hiszem el, hogy tényleg ennyire buták vagytok mindketten. Legföképp te akiről süt az hogy baromira féltékeny vagy ami azt jelenti hogy nagyon önbizalomhiányos...
2012. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Megtérdelném a fejed a helyében.
2012. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Az előzőre: Nem mindig, az önbizalom hiány miatt féltékeny az ember..


Szerintem az is elég hozzá, ha okot adott rá az illető előtte.

Ne hagyd magad, hazudik ez biztos, ne legyél hülye.

2012. jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
igen csapott már be 2x is.....
2012. jan. 3. 12:12
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Kérd meg h kérjen a szolgáltatótól teljes számlázási/hívás listát. :) Utána ugrik a majom a vízbe. :P
2012. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Antimod ***** válasza:
És ha csak sokat intézkedik? 4 ezer Ft nem sok, hamar elmegy ám, pláne csúcsidőben, hálózaton kívül. Kétélű fegyver a híváslista is, mert ha tegyük fel, ártatlan, nehezen fog megbocsátani neked.
2012. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Tedd lapátra, én is ugyanígy szenvedtem/ek. Ha a haverjaival telefonál amikor nem veled van, azt miért ne tehetné meg nyugodtan számonkérés nélkül? Ha meg megcsal, felejtsd el.
2012. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 WhiteLabel ***** válasza:

Te tök hülye vagy, alap dolog egy kapcsolatba hogy nem nézegetjük a másik telefonját, mert elvileg ugye a bizalom a kapcsolat egyik alapja.

és gondolj bele, október november, ez két hónap, én egy hónap alatt csinálok 10e számlát, és ha akarnám se tudnám neked pontosan elmondani hogy kivel beszéltem.

Lehet hogy kihagyott valakit, mert elfelejtette.

És egyébként egy kártyás csomagnál ne számolgass, ugyanis a szolgáltató húz le róla díjat is.

Valszeg azért nem akarta hogy megnézd, mert az egy bunkó dolog.

Ha meg miután átvert, te megbocsájtottál neki, akkor túl kell rajta lépni, fölösleges féltékenykedni, mert ez teszi tönkre a kapcsolatot.

2012. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Miért ha vkinek párja van nem telefonálhat a haverjaival?oO

Na itt kezdődnek a problémák.

2012. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!