Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom hazudik. Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hazudik. Mit tegyek? Buktassam le?

Figyelt kérdés
Nem annyira régen töltötte fel a mobilját októberben 4 ezer forinttal. December elején már nem volt neki rajta egy árva forint se. Elvileg csak velem beszélt és nekem írt sms-t. Kiszámoltam és visszanéztem, de amiket nekem írt és hívott az mindössze 3 ezer forint érték. Ezen kívül 2x írt az anyjának és a keresztanyjának születésnapja alkalmából. barátnőnek vagy ilyennek nem írt azt mondta. Nos lehet sok közöm nincs ehhez, de mivel csapott már be, ezért nem bízom benne ilyen dolgokban. nem a pénz érdekel engem, csak az, hogy láttam ma, hogy facebookon rá írt valami gyerek, hogy mi van vele, szeretne beszélni vele, ha tud írjon neki valahogy. persze vérszemet kaptam és mikor decemberben mondtam neki poénból, hogy megnézzem a híváslitádat és leellenőrizzük , hogy miért is vett le annyi pénzt a vodafone, na akkor nagyon beijedt és azt mondta nee azt ne... de mondom ha csak nekem írtál sms-t és engem hívtál akkor mi a baj? erre azt mondta semmi csak azt nem akarom... terelte a témát, de most elgondolkodtam ezen... lehet becsap még is csak áés hazudik? mit gondoltok? mit tegyek?
2012. jan. 3. 12:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Fiú/Férfiként azt mondom, ha már csapott be, akkor jogod van tudni mik történnek, végülis 1 pár vagytok s nem élhettek kételkedések között. De ne ugorj bele egyből, gondolkozz: nem lehet, hogy beszélt 1-2 haverral, vagy van nagyon jó lányismerőse akivel nem csalna meg, csak beszélgetnek néha; vagy valami üzleti ügy esetleg. Hajrá... 16/F
2012. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ja és tényleg igaz, hogy a bizalmon alapul egy kapcsolat, 100%! Úgyhogy van pro-kontra érv! Választhatsz.
2012. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de egy felnőtt embernek miért kellene beszámolnia arról, hogy kivel és mikor beszél? Lehet hogy felhívott valakit akármiért és már nem emlékszik rá. Egyébként meg ha kétségeid vannak vele kapcsolatban, akkor szakíts fele. Az nem kapcsolat, ha valaki ennyire nem bízik meg a másikban.
2012. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Töltsd fel a telóját!Azért,mert 1 pár vagytok,NEM a tulajdonod,h minden fingást számon kérj tőle
2012. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Isten ments, hogy ilyen nővel találkozzak, mint Te kérdező! Inkább felakasztom magam..."Kiszámoltam és visszanéztem..." te jó ég-.-"
2012. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nálad aztán van probléma nem kicsi. S nem a telefonálós dologra gondolok. Mi ez ha nem kicsinyesség amit csinálsz? Tedd lapátra s nincs ilyen gondod.

Nincs féltékenység, nincs idegesség, nincs kiadás. Nincs furcsa válasz.


erekció szavai előtt pedig leborulok, apám, te nagyon kemény vagy, minden elismerésem. Az ide írt első válaszodnál percekig röhögtem. KIRÁLY VAGY!! :D:D:D:D

2012. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Na erre szoktam mondani hogy egy kapcsolatban szép a megbocsájtás de nem mindig hasznos.Ha egyszer észre veszem hogy átvert a párom (komoly dologban) akkor legjobb dolog a szakítás.Nem tudok benne tobbé megbízni és annak semmi értelme hogy életem végéig éljen bennem a gyanú hogy mikor teszi meg újra.Fiatalabb koromban én is eléggé féltékeny voltam de még soha eszembe se jutott ilyen extrém otlet hogy figyeljem a telefonját és utána számoljak kinek hány smst kuldott és az mennyibe kerult.Joszagú málnabokor!!!!Ennek mi értelme van?Hagyd ott, találsz majd olyan embert akiben megbízhatsz és nem kell smst számolni.Vagy ha annyira szereted hogy csak o kell akkor fejezd be ezt a gyerekes nyomozosdit mert elobb utobb o fog elhagyni.
2012. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

feltolto kartyas telefonrol lekered a hivaslistat...

:))))))

gratula,eszed mint a cipofuzonek...

kicsinyes is vagy,buta is,bizalmatlan is...

mind a ketten jobban jartok,ha mas par utan neztek...

2012. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!