Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú. Nagyon jól elvagyunk szeretjük is egymást, de ő nem hiszi el, hogy szeretem. Csókot akar tőlem ahhoz, hogy higgyen bennem, de én nem akarom. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 13:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"azért nem akarom megcsókolni,mert a tesómmal is járt és csak kihasználta! csalódtam már fiúban, de benne nem szeretnék!!"

Önmagában véve undorítónak találom, mikor a nővér után a kishúgot is meghágja a pasi. Hogy tudsz majd tükörbe nézni? Szted a nővérednek nem esik majd rosszul, h azzal a pasival vagy együtt aki pofára ejtette őt? Hidd el, benne fogsz a legnagyobbat. Azt hiszed, neked majd más lesz és megváltozik, mi?! xD Ha meg nem mered megcsókolni nem vagy szerelmes.

2012. jan. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A tesóm nem bánná, ha járnék vele, mert van neki más!!(mármint a tesómnak!!!) És még mindig SZERETEM!!!!!!
2012. jan. 3. 14:26
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy! Hagyd elmenni, azon kevés kivételek egyike vagy, akik erkölcsösek, ne hagyd magad befolyásolni egy szemét által akinek csak egy lennél a sok közül.

Ha szeretne, akkor nem zsarolna érzelmileg, ugyanis azt csinálja!

Aki meg itt dumál hogy hülye vagy, azt emlékeztetném arra, hogy 14évesen a csók még olyan, mint 20évesen a szex, meggondolja az ember hogy kivel mikor miért! Legalábbis az értelmes felfogásban így kéne működnie, nálunk még így volt, persze tudom, hogy ez ma már "nem divat".


Kedves kérdező őrizd a becsületességed, próbálj meg ésszerűen gondolkodni, ha ez a srác 1valakit átvert akkor mást is át fog, ráadásul még tényleg zsarol is érzelmileg...! Vigyázz vele nagyon és ne add be a derekad, állj ki magadért!

2012. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
hülye vagy
2012. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Pont addig fog szeretni, míg meg nem kap, kiscsillag:) felejtsd el!
2012. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
ezt csak azért csinálja veled, hogy a tesód után téged is megkapjon, és ezzel henceghessen:) úgyhogy felejtsd el:|
2012. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!