Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni h a barátnőm ne járjon kondiba? (részlet)

Figyelt kérdés

Tehát már 3hónapja együtt vagyunk eléggé jól néz ki a csaj és múltkor lehívott kondiba h menjek vele edzeni mikor lementem azt hittem rosszul leszek annyi kigyúrt állat volt ott. És szinte majdnem mind1-k a csajom seggét bámulta :@ Kb fél éve jár le, nagyon félek h lenyúlják vagy h megfog csalni :/

Tehát hogyan győzzem meg arról h ne járjon le edzeni menjen inkább lovagolni v fitneszezni v bármi más sportot űzzön amúgy sem nőies ez a sport "


Ja meg olyan alakokkal jóba van fúúú ge.ci ideges vagyok


2012. jan. 3. 19:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
nem véletlenül hívott le, azt akarja, hogy te is gyúrj. Ha nem teszed, akkor válik valóra amit gondolsz, azaz hogy összejön egy kigyúrttal
2012. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még most szakítsatok, mert szegénynek igencsak sok bánatot és problémát fogsz okozni az állandó, és alaptalan féltékenykedéseddel!
2012. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

nem nem fogok szakítani vele mert tényleg nagyon jó csaj kívülről is meg belülről is :) hülye lennék vele szakítani :D


am meg ez hülyeség h azért hívott le h gyúrjak akkor szimplán megmondta volna nem?

2012. jan. 3. 21:03
 14/19 A kérdező kommentje:
lehet csak féltékennyé akart tenni h jobban becsüljem meg vagy ilyesmi :S
2012. jan. 3. 21:04
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha fiú lenne, megmondta volna egyenesen, h azt akarja, h gyúrj. De mivel lány (én is az vagyok, tudom, miről beszélek), inkább célozgatott, csak nem tudja, h ti, fiúk, ezt nem annyira fogjátok.
2012. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

oks majd szombaton elbeszélgetek vele személyesen erről az egész témáról kíváncsi leszek mi fog kisülni belőle


am meg nem normális testalkatom van (6évig úsztam) most meg kosarazok :)

2012. jan. 3. 21:13
 17/19 anonim ***** válasza:
azért hivta le mert le hivta...akik fiuk sportolnak le szokták hivni pl mecsre a csajokat...ez norm..(nem azért h. a teste még kigyurtabb legyen omg) amugymeg ha már lehivott nem fog megcsalni lovagolni?xd ott még mentor is van...
2012. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Régebb óta ismeri őket, mégis téged választott. Ez csak jelent valamit.
2012. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi nem egyenes azon, hogy "gyere le velem edzeni"?
2012. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!