Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki nagyon eltávolodott a párjától, de aztán sikerült helyrehozni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
megkértem egy bevállalós barátnőmet,hogy szálljon be hozzánk egy édes hármasba,a barátom teljesen meg volt lepődve,hogy mikre vagyok érte képes,és azóta csak még jobban szeret
2012. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az túlzás, hogy nagyon eltávolodtunk, de miután a kisfiunk megszületett, akarva-akaratlanul is kevesebb időnk jut egymásra. Kicsit más már, mint mikor megismerkedtünk. Az a szerencsénk, hogy a szerelem meg van, türelmesek vagyunk, és meg is tudjuk beszélni a dolgokat, így mostanában igyekszünk kihasználni az időt, mikor egyedül tudunk lenni. fontosak vagyunk egymásnak, ezért tudatosan figyelünk arra, hogy tegyünk a kapcsolatunkért. És persze a családunkért:)
2012. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kiscsaj69 ***** válasza:
88%

Nehogy bevonj még egy lányt,mert az elején oké még talán,de később nagyon nagy gond lesz belőle!!!!!!!!!!

Próbálj új dolgokat bele vinni,vagy ha van olyan dolog amit még nem tettél meg neki de ő szeretné,akkor tedd meg,persze ne az elöbb említettet!!Kezdjetek el újra randizgatni,beszélgesetek sokat,nyíltan tabuk nélkül!Az ágyban találhattok ki dolgokat,pl:szerepjáték stb...!Ami a legfontosabb emlékeztesd a régi szép időkre,hogy emlékszel a....stb.!

2012. jan. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
85%
Ne haragudj,de nem mondtad meg,hogy te férfi vagy nő vagy. Azt sem írtad meg,hogy mióta vagytok együtt és,hogy eddig,hogy éltetek.Mi már leéltünk egymás mellet 37 évet és meg éltünk már sok mindent.Mi is voltunk elhidegülve egymástól nem is egyszer,de mindig meg volt rá az "OK" csak mi nehezen akartuk azt belátni ... Mindig először keressük meg a hibát (a kiváltó okot) és azután könnyű az orvoslás...
2012. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 CcAaSs ***** válasza:

IGEN, de nem csak az eltávoldást, hanem az előzményeket is.

A módszer egyszerű, az eltávoldás folyamatát addíg kell fenn tartani, amíg rá nem jővünk, mit is szeretnénk - az élettől, és az aktuális kapcsolattól - és az mennyiben teljesülhet!!

2012. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 lacimágus69 válasza:
0%
megkerestem a kiváltó okot aki az asszony új megkeseredett barátnője volt.Elkaptam a csajt amúgy keményen és közöltem vele ha még egyszer az asszony olyan marhaságokkal mint válás jön elő kitekerem a nyakát.Valószínüleg elhitte mert már másnap finom vacsit kaptam otthon.Ez kb:20 éve volt,azóta is boldogan élünk.
2012. jan. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Ha tini vagy, akkor nincs otletem, ha idosebb vagy, es hosszabb parkapcsolattal van gond, amit mindketten meg akartok menteni, akkor csaladterapia (Hellinger mindkettotoknek, vagy hagyomanyos eljarogatos).


Mi most epp a melypontbol maszunk kifele. Az eltavolodas kezdete az elso gyerekunk szuletese volt. Iden szuletett meg a harmadik. Aztan az ovis es egeszsegugyi problemak addig fokozodtak a gyereknel, hogy mar mindenfele orvosnal es kuruzslonal is jartunk, mire kilukadtunk egy szuper csaladterapian. Nekunk ez nagyon sokat segitett/segit a mai napig is.


Dobbenet, hogy az a csalad, amiben felnottel milyen durvan beleszol a te eletedbe a valasokkal tarkitott felmenokkel, az el nem gyaszolt abortuszokkal, es az osszes egyeb tragediajaval egyutt. Sosem hittem volna, es sosem probaltam volna kideriteni ezeket, ha a gyerekemmel nincsenek egeszsegugyi problemak.

2012. jan. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A párok általában a kommunikáció hiánya miatt távolodnak el egymástól, ha előtte már jól ismerték egymást és szerették egymást. Konkrétan az egymás elől elhallgatott olyan dolgokról van szó, amiket egymás vagy a kapcsolat ellen tettek, és ezzel a másik tudtával vagy anélkül ártottak nekik vagy a kapcsolatnak. A megoldás az, hogy ezeket ki kell beszélni észben tartva azt, hogy a cél nem az egymás hibáztatása, hanem a saját hibák beismerése, és a tényleges nyílt kommunikáció visszaállítása. A másik, ami történhet, és amire egy előző válaszoló nagyon jó példát hozott (kezeléssel együtt) az, amikor egy külső harmadik fél bekavar. Ez sokszor nem látható! Ilyenkor ki kell deríteni, hogy a másik félnek ki mondott rosszat rólunk, vagy nekünk ki mondott rosszat a párunkról, és akkor ezt kell kikommunikálni, illetve rájönni, hogy az eltávolodás oka ez volt.
2012. jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok: a fenti kommunikációs dolog előtt jó megbeszélni a másikkal, mi is fog történni, és beleegyezést szerezni a másiktól, hogy végighallgatjátok egymást, mert elég robbanékonnyá is válhat a dolog, de nagyon megéri, mert fantasztikus érzés utána tudni, hogy nincsenek már titkok vagy olyan dolgok, amikről úgy gondoljátok, hogy el kell hallgatni egymás elől, és ez a gondoltakkal ellentétben nagyon közel tudja hozni a párokat. Én is használtam úgy 5 éve, és felejthetetlen az, amit közvetlenül utána éreztünk egymás iránt (pozitív értelemben) és a mai napig kitart.
2012. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Itt egy hatásos módszer,NEM CSAK keresztényeknek:

[link]

2012. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!