Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak társkereső oldalakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Főleg lányok válaszát várnám hogy nem kaptatok e túl sok csak szex féle levelet , vagy később kiderült hogy teljesen más mint amit mondott magáról

Meg arra is kíváncsi lennék hogy valakinek sikerült e olyat találni akivel azóta boldogan élnek :D


2011. jan. 1. 14:45
 1/4 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Bár én nem nő vagyok, de annyit biztosan tudok, hogy a neten majdnem mindenki hazudik magáról....

Ha kihívó képet raksz ki, akkor kapni fogsz majd pár érdekes levelet:(

2011. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 yuda ***** válasza:
az öcsémnek összejött egy chates oldalon,azóta már meg is házasodtak -ne zárj ki semmit,mert mai korban bármi lehet bárhol :)
2011. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Párkeresőről annyit, nagyon személytelen, ott bármit meg lehet tenni, és ott aztán tényleg mindent kihoz az emberből egy-egy beszélgetés, levelezés, rosszat is, jót is, van úgy, hogy az ember magára sem ismer. És a többség borzasztó magatartásról és tulajdonságokról ismerszik meg. A lényeg a megalázottság, őszintétlenség és kihasználás, szóval rengeteg a rossz tapasztalatom. Két évig voltam ilyen oldalon, és ez idő alatt nagyon kevés volt azoknak a száma, akik értelmesek, normálisak, sokaknak ez a szórakozási formája, illetve ezáltal élik és elégítik ki szexuális kívánalmaikat. Mert itt legtöbben nem a párjukat keresik, sőt....de inkább nem folytatom.


Na de...vannak kivételek, ami azonban ritka, de létezik.

Két olyan embert ismertem meg innen, akik a fent leírtaknak még csak a közelébe sem érnek. Egyikük egy nagyon jó barát azóta is, másikukkal pedig már négy éve egy őszinte, bizalmas és feltétlen szerelem köt össze, s bár ott ismerkedtünk meg, de ezt igyekszem elfelejteni, pont amiatt a sok rossz tapasztalatom és lelki hangulatváltozásom és megrázkódtatásom miatt, amit amiatt éltem meg, hogy ott kerestem párt. De mindettől függetlenül mégis egy ilyen oldalnak köszönhetem életem legnagyobb kincsét, a Kedvesemet.

2011. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sok sok csalódás után, társkeresőn ismertem meg életem szerelmét, több mint másfél éve. azóta már a felesége vagyok:) és nagyon boldogok vagyunk együtt.


nekem bejött, és a környezetemben is vam pár akik társkeresőn ismerték meg egymást és 5 éve boldogok, jegyesek.


25/N

2011. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!