Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szakított velem 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakított velem 3 hónapja, mert szerinte mi nem illünk össze. Nagyon hiányzik. Viszont látni se akar azt mondta. Mit tegyek, hogy vissza tudjam szerezni?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött, hogy msn-en jöttünk össze képeket küldtünk, és nagyon megtetszettünk egymásnak. Az ismeretség után 1 hónapig msn-eztünk. Szal az első találkozás megvolt és utána még okénak tűnt a dolog. Utána még volt pár találkozó majd szakított velem, mert szerinte mi nem illünk össze egyáltalán. Viszont időközben nagyon belé szerettem és mélyen érintett mikor azt mondta vége. Magam se értem miért gondolta így, hogy mi nem illünk össze, mert egyeztek bizonyos tulajdonságaink mikor ismerkedtünk, meg még sokszor meg is jegyzetük egymásnak, hogy sok bennünk a közös... A zenei stílusunk is nagyban egyezik és jól el tudunk dumálni... nem nagyon értem. Azóta is msn-en beszélgetünk de találkozásról azt mondta szó se lehet. Azt mondta neki nem hiányzok... Van még esély egyáltalán???
2009. máj. 22. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az van hogy ti nem is voltatok igazán egy pár. Volt egy első találkozó meg még pár,ami max 5-6 szerintem... hát nemtudom, nálam nem ez a párkapcsolat definíciója, sajnálom.

Fiatalok vagytok gondolom, 15-17 korosztály.

Esély nem sok van szerintem, felejtsd el, keress másik lányt. Tudom nem egyszerű, de az idő megoldja.


22/F

2009. máj. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad szerintem is , Őt szerintem igazából nem is vesztetted el. Menj el bulizni személyesen ismerj meg valakit az biztos nem csak néhány találkozásból fog állni. Azzal a lánnyal is majd ugyanúgy tudsz msn en is beszélni ...
2009. máj. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyített, és volt pasija. Az meg rájött arra, hogy kavartok, és a csaj meg miattad el bukta őt, emiatt látni sem akar, vagy telebeszélték a fejét a barátnői ...
2009. máj. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez szerintem kicsit erős, mikor nála voltam ilyenről nem volt szó, hogy mellettem kavarnak valakivel is. Bár az, hogy telebeszélték a fejét lehetséges főleg a fiú haverjai.
2009. máj. 23. 00:51
 5/6 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe. ilyen lány nem érdemel meg téged. biztos találsz egy lányt aki szeretni fog igazán:) kitartás
2009. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez igaz próbáltam már más csajjal kezdeni, de valahogy még mindig őt szeretem úgy érzem sokszor éjszakákat nem tudok aludni a gondolattól, hogy nem-e mással van. Sajnos mióta velem szakított már volt pár pasija... ha meg felhozom, hogy legalább hagy láthassam 1x akkor azt mondja ezt hagyjuk... ennyire utálna? pedig mindennél jobban szerettem ezt neki is éreznie kell, mert sose bántottam meg semmivel míg jártunk, mindent megtettem érte, eltűrtem mikor a fejemhez vágott dolgokat... elég kemény fából faragtak azért, de amit tőle kaptam nagyon megviselt és pont tőle nem vártam volna ezt el.
2009. máj. 23. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!