Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem, mert szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, mert szerinte csak egy fellángolás volt. Mit tegyek? Várjak? Egyelőre el se bírom hinni.

Figyelt kérdés

Két hetet voltunk együtt, állítása szerint szerelmes volt. Egyik nap látott (szerinte) részegen (de nem voltam az, csak kicsit "be voltam csiccsentve", ugyanis mindenre emlékszem és másnapos se voltam).. állítása szerint a legundorítóbb dolog az, ha egy lány részeg (de mint említettem nem voltam az!) - ő viszont füvezett!


Szóval ezt is mondta, hogy nem tudja mit gondoljon rólam, de hogy igazából nem ezért szakítunk, hanem mert csak egy fellángolás volt részéről.. akkor ebből már nem lesz az, mint régen, ugye..?


Sajnos kerülni se tudom, egy suliba járunk, közös barátaink és egy közös óránk is van :/


Könyörögni nem fogok neki, de egyszerűen nem tudom elhinni, egy nap alatt hogy lehet így megváltozni! Azt mondta, rájött, hogy nem illünk össze, két külön világ vagyunk. (én 17/L vagyok ő pedig 14/F.. de érettebb a koránál - vagy legalábbis eddig úgy tűnt)


Sőt, már le is akartunk feküdni lassan egymással, sokat célzott rá, hogy nagyon kíván de hozzátette hogy vár rám akármeddig.. és akkor most ez.. nem értem.


Mi a fenét tegyek?? :S Beszéljek vele erről? Köszönöm előre is a tanácsokat! :(


2009. dec. 29. 12:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és közölte így konkrétan is, hogy nem szeret.. akkor ennyi örökre? :S :(
2009. dec. 29. 12:53
 2/9 anonim ***** válasza:
17 évesen két hét után szexet terveztél egy 14 éves sráccal?? No comment.
2009. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: mellesleg hagyd a fenébe, ha azt mondja elmúlt, akkor ennyi. Neki nyilván nagyon vagány dolog egy idősebb csajjal járni, szóval ha bármi hozzád vonzaná, nem dobott volna. Gondolom fel akart vágni a haverok előtt, hogy majd megdönt, csak közben mégse voltál neki olyan szimpatikus és elunta.
2009. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A tervezést úgy kell érteni, hogy csak gondoltam rá.. szóval el tudtam volna vele képzelni, de gondoltam hogy még legalább 2 hónapig húzom, hogy biztos legyek abban, hogy megérdemli. Hát nem..

Egyébként lehet, hogy igazad van! :( Sőt, tuti.. :/

2009. dec. 29. 13:08
 5/9 Azeriel ***** válasza:

Keress mást! nehogy már egy 14 éves taknyossal szexelj mert rögtön le hidalok!! ezt nem mondjátok komolyan hogy ennyire elkorcsosult ez a világ öcsém ez hihetetlen :S keres 20év körüli csávót az tud értékelni a 14 évessel mit akarsz ????

ezt mond meg ???


üdv Azi

2009. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De örülök hogy senki sem érti! Ha valaki iránt többet érzel, akkor nem számít se az életkor, se a bőrszín, semmi! Nincs igazam? Igazán nem tehetek róla hogy pont iránta érzek így!

Ettől függetlenül valóban igyekszem elfelejteni, csak hát nehéz. :/

2009. dec. 29. 13:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Értjük. De még gyerek. Ezt meg Te nem érted!


Ez most olyan, mint amikor értetlenkedik a 12 éves rosszéletű kiscsaj, hogy már miért lenne baj, hogy megdöngette a volt barátja, abban a hosszútávú 3 napos kapcsolatában? Aztán még 5 másik. Hiszen ő már nagylány!


Na, itt se a félrenevelt kis hülyétől várom el, hogy eszet növesszen, hanem attól huszonéves vadbaromtól, aki gondolkodás nélkül röhögve meghágta.

2009. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Sőt, már le is akartunk feküdni lassan egymással, sokat célzott rá, hogy nagyon kíván" -- Amúgy ezt nem lehet félreérteni, és ebből nekem - valószínűleg nem csak nekem -(alapul véve a két hetet) az jön le, hogy még egyikőtök sem érett meg egy komoly kapcsolatra. Ezt most úgy is figyelmen kívül hagyod, de attól még ez a helyzet.
2009. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Talán igazad van, még magam sem tudom..

Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat! Segítenek felrázódni ebből a ködből.. :S

2009. dec. 29. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!