Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány/nő értékesebb mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány/nő értékesebb mint egy fiú/férfi? Tekintettel az iszonyú férfitömegre kínából meg mindenhonnan.

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 22:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező te lány/nő vagy? Amúgy Ázsiában ezt a férfi többletet egyszerű homoszexualitással "oldják meg" ,és túlnyomó arányban vannak a transzvesztiták is más kontinensekhez képest,habár számomra az is furcsa,hogy a legtöbb "rendelhető" feleséget,csak arról a kontinensről exportálják,ami kissé ellentmondásos...

21L

2012. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én 21/F vagyok de biztos hogy az orvosokkal csak lány utódokat fogok születni, mivel azok "értékesebb" utódok
2012. jan. 4. 23:37
 13/16 anonim ***** válasza:
hát te nem vagy ép...
2012. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Én 21/F vagyok de biztos hogy az orvosokkal csak lány utódokat fogok születni, mivel azok "értékesebb" utódok"


Azt hiszem az ilyen marhákra nem készítettek fel eléggé orvosi pszichológián.....


Egy medikus

2012. jan. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem. Ők ezt hiszik, de sztem ők se azért, mert kevesebben vannak.
2012. jan. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Kínában azért van férfitöbblet, mert csak egy gyerek engedélyezett családonként (törvény által megszabva) és mivel a családok fiúgyereket szeretnének, mert az továbbviszi a család nevét, ezért ha lány a magzat, gyakran elvetetik...


Persze ez is tiltott, de ezt kevésbé tudják ellenőrizni. Viszont mostanában döbbennek rá, hogy lehet, ez hiba volt :'D

2012. jan. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!