Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi idő kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő kell egy férfinek, hogy eldöntse, hogy igazán kell-e neki egy nő, vagy nem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint úgy általánosságban, vagy egy konkrét nőre célozva?
2012. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha már el kell dönteni, akkor adva van az eredmény is
2012. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem is idő függvénye, hanem az, hogy mikor történik egy olyan változás, ami megerősítse őt a dolgaiban.

Értek ezalatt a változás alatt egy esetet, egy filmet vagy könyvet, egy kósza érzést, vagy látványt az utcán stb. Ami úgymond "elgyengíti" illetve konkrétan megvilágítja..

2012. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

meglát egy ronda kutyát az utcán és rájön, hogy szerelmes beléd

a férfiak egyszerűbben működnek

2012. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
valószínű ha leszopod kelleni fogsz neki
2012. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha ugy dont es azzal a gondolattal el, hogy szivesen venne egy komoly kapcsolatot es jon egy lany aki tetszik neki akkor benne van es komolyan veheti.

Ha egyaltalan nem akar kapcsolatot tehat meg csak eszebe se jut, es arra jon elete nagy szerelme, akkor se fogja ot akarni.

2012. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen. Valahogy úgy értem, ahogy a harmadik válaszoló gondolta. Mert én ha magamból indulok ki, akkor már kb két találkozás után el tudom dönteni, hogy kell-e nekem az adott férfi vagy nem. Viszont a fiúknál ez hogy néz ki? Most itt én a hosszútávú kapcsolatokra gondolok. Mi az amit ti mérlegeltek, mit gondoltok át, amikor azon gondolkodtok, hogy belemenjetek-e egy lánnyal egy komoly kapcsolatba?
2012. jan. 6. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!