Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végig hazudott, én mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végig hazudott, én mégis szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 9 hónapja vagyunk együtt... és mostanában kicsit furi volt velem.. beszélgettünk msn-en a telefonon és mikot elmentem picit halottam hogy Anyukájával beszélget.. aztmondta neki hogy ha nem szereted azt a lányt, akkor szakíts vele.. ne játsz vele, mert nagyon sajnálom szegény lányt.. és mindezt hallottam.. Utána rákérdeztem hogy akkor most mi is ez az egész?! ÉS mondta hogy ő nagyon szeret engem, de nemtudja mi ez.. szerelem vagy szeretet... előtte pedig irta hogy mennyire szeret.. na mindegy. Majd megkérdeztem töle hogy szerettél te engem valaha is?! .. és mondta hogy igen, de igazán szerelemböl nem nagyon..teljesen kivoltam bukva, ez mind tegnap volt.. megkérdeztem töle hogy akkor miért huzod a dolgokat 9 hónapja, és mért tetted ugy mintha szeretnél?.. mert én mindvégig hittem neki azthittem ő is szeret.. hiszen éreztem, valamit.. :( Erre annyit mondott, mert sajnált... :\'(

Tehát akkor sajnálatbol volt velem? :\'(

Most mit tegyek?.. itt a hétvége.. most nem találkozunk.. aztmondta átgondolja az egszet nemtudja mi legyen.... alig tudtam aludni, én mindenemet odaadtam ennek a funak.. és ezt kaptam cserébe?... :(

És az a szánalmas felém nézve, hogy még ezeket is elnézve, de megtudnék neki bocséjtani, mit tegyek?.. kérlek segitsetek! szétvagyok csuszva..

Én 17éves lány vagyok ő 18 fiu


2009. máj. 23. 06:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

en is igy voltam..."atkell gondolnom".szerintem nem is kell mondjam, hogy mi lett a vege.

de remeljuk a te esetedben nem igy lesz.


szerintem az elejen meg nagyon odavolt erted.szeretett.lehet h ez a lang kialudt es mar csak pusztan szeretetbol van/volt veled.

ugyanakkor az is lehet h szeret.csak osszevan zavarodva.


es en szemely szerint ezt utalom a legjobban ha valaki sajnalatbol van velem egyutt.erre csak az a valaszom hogy engem nem kell sajnalni.minden esetre nem volt szep tole :| .


hagyj neki idot .ne keresd.lassa hogy nem korulotte forog a vilag.es hogy elveszithet.menj ki a baratnoiddel a varosba.(kisebb nagyon csapat lannyal)...neked is jot fog tenni,hogy nem egesznap ra gondolsz.probald tartani magad.tegy ugy mintha nem erdekelne.


sok sikert:)remelem rendbe jon minden

2009. máj. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
sztem barmilyen nehez is lepj tulrajta és találj 1 olyan fiut aki szerelemből szeret. nem lesz könnyű de megéri.
2009. máj. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

Hiaba mondanam hogy ezek utan felejtsd el es hagy a francba.. mert nem olyan konnyen megy az.. en is tudom nekem is volt tobb baratom akik eleg sulyos dolgokba hazudtak ( pl olyan hogy 2 eve jart a baratnojevel..elvotlak jegyezve aztan szakitott velee es ra masnapra osszejott velem...)

En is rengetegszer csalodtam mar ebben az eletben..de tudom hogy mi csajok azert eleg hamar belezugunk a pasikba es szinte akarhanyszor megbocsajtunk nekik.. meg ha az megcsalas is...

Szerintem hagyd meg neki ezt a hetveget.. gondolja at.. azutan talalkozzatok vasarnap este vagy hetfon es beszeljetek meg midnent !!

Es ne hagyd hogy msn en monddja meg a valaszt.. hanem elobe.. hogy lassd te is a szemet hogy igazat mondd vagy megis faj e neki is ha netalan szakitotok..

De midnen esetre azert probaldd elmondani neki hgoy te tenyleg nagyon szereted es odavagy erte..

De azert mondd emg a magadet is neki.. hogy veled ne jarjon sajnalatbol senki meg hogy volt pofaja ezt tenni veled mikor te midnent megadtal neki ?!

aztan ha tenyleg szakitani akar vagy te is ugy latod jol akkor tenyleg hagyd az egeszet.. nem eri meg szenvedni egy ilyenert..

Nagyon nehez lesz elfelejteni de erosnek kell legyel..

sokat menj ki haverokkal es akkor ha nem unatkzool nincs idod ra gondolni akkor konyebben elfogod felejteni !!


ha akarsz irhatsz e mailt is hogy mi volt vagy valami..

amugy en is eleg kaki helyzetbe vagyok most :(

jah es azt is kerdezd meg hogy hogy jott ilyen hirtelen ez ?! nem lehet hogy valami mas van a haterbe?


puszii ..

16/L

2009. máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!