Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszafogott pasi, változatoss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogott pasi, változatosságokra vágyó nő. Van esélye a kettőnek együtt maradni?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat próbáltam már azért tenni, hogy ne laposodjon el a kapcsolatunk, de hiába, már teljesen ellaposodott és eltávolodtunk egymástól.

Kezdetben a párom nagyon türelmes volt, kedves, megértő, segítőkész, önzetlen, kíváncsi, benne volt mindenben. Ez tartott kb 2.5 évig. Nagyon boldog voltam, szerelmes, barátnőim irigyeltek. 3. év után vettem észre, hogy más lett. Magára koncentrált, a munkájára, rám meg max este ha találkoztunk. Próbáltam programokat szervezni, de neki sosem volt jó semmi, sosem volt kedve semmihez. Így hát egy év alatt annyi volt az összes közös programunk, hogy nyáron 5 napra elmentünk nyaralni, ezt is nagy szenvedéssel vette tudomásul. Egyszerűen nincs kedve semmihez. Velem is alig foglalkozik már, nem hív fel stb.

Én szívesen elmennék pl koncertre, buliba, vásárolni, vagy strandra, éjszakai fürdőre, akárhova. Szívesen próbálok ki új dolgokat is, akár sportot, szeretek úszni, jégkorizni, de ő egyiket sem tudja. Próbáltam már megtanítani, kb 5 perc alatt feladta, és "menjünk haza" reakciót bevágta.

Szexben is próbáltam változatosságot, erre még vevő is volt.

2 év ilyen semmi után, a külsőmön is változtattam, új haj, az összes ruhámat eladtam és újakat vettem, új stílus.

Újabb év telt el, még mindig semmi. Már azon gyötrődöm hogy hagyjam ott??

Nélküle nem mehetek el egy koncertre, mert nem enged el, az a reakciója, hogyha én bulizni akarok, akkor szakít velem.

Úgy viselkedik mint egy 50 éves napi 12 órát dolgozó begyepesedett családfő, ha nem rosszabbul. Én meg itt vagyuk 24 évesen, és nem élek, csak mennek el a napok. Nemtudom, hogy mit tegyek?

Szeretem a barátomat, de nem erre vágyom. Talán ha lenne egy hosszabb szünet, megváltozna a kedvemért?


2012. jan. 4. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Nem passzoltok össze, és ez még időben kiderült.

Az ellentétek vonzák egymást, de végül kipukkan az egész, mint egy lufi.

Nem szoktam ezt javasolni, de szerintem hagyd inkább a fenébe az egészet.

Persze, kell egy kapcsolatban alkalmazkodni, de nem behódolni a másiknak.

Inkább most szakíts, mint egy elveszett fiatalság és egy-két gyerek után!

2012. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez így elég semmilyen és elszomorító a leírásod alapján. Te egy életvidám, színes nő vagy, ő pedig -ahogy írod is- egy uncsi papi (pedig gondolom, nem sokkal idősebb nálad). Az a baj, hogyha ő nem akar részt venni aktívan az életedben, nem érdeklődik a dolgaid, a kedvteléseid iránt, akkor semmilyen módon nem tudod majd bevonni. Mondjuk részéről elég unszimpatikus, hogy egy cseppnyi erőfeszítést sem tesz azért, h vmi közösen tudjatok csinálni.

De fordítsuk meg! Nem valami hobbija, mihez esetleg csatlakozni tudnál? Nem feltétlenül ilyen halál izgalmas dologra gondolok, de mondjuk bélyeggyűjtés, vagy barkácsolás, vagy vmi hasonló nincs? Mert lehet, h ő jól elvan egy dologgal, ami meg lehet, h téged nem érdekel annyira.

Ez azért nem lehet így túl fényes. Sajna, nem úgy tűnik, hogy túlságosan összeillenétek. Lehet, h még most kéne egy olyan ember után nézned, akivel tudsz osztozni a komoly dolgokban és a szórakozásban is, mert te még sokáig nem leszel olyan öreg, hogy otthon csücsülj. Anyuék 50 körüliek, de folyton mennek valahová, külföldre, sífutni, evezni, vacsorázni, barátokhoz, rendezvényre, szóval neked 24 évesen nem kéne eltemetni magad.

De mondjuk a helyedben kipróbálnám azt is, h elmegyek a barátnőimmel egy koncertre, kíváncsi lennék, hogy tényleg szakít -e (őszintén szólva nem tudom elképzelni, de ha igen, lehet, h te járnál jobban).

21/L

2012. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 omba ***** válasza:
100%

50-es 12 (de jó lenne..) órát dolgozó családfő ( igaz család híján éppen) vagyok, de ilyen begyepesedett embert ritkán látok.

Szóval nem biztos, hogy korfüggő, de mindegy is.

Sohasem értettem, hogy "nem enged" - megvett???

Ha nem akar csatlakozni hozzád, akkor dolgozzon nyugodtan, de akkor sem vagy a tulajdona. Amíg volt feleségem, soha, egyikünknek sem jutott eszébe, hogy így tekintsen a másik emberre, a gyerekeimre is max 13-15 éves korukig.

Szerintem nincs közös jövőtök, gyakran látom ezt, fiúban, lányban: az érdeklődés, a nyitottság, a pörgés csak egy fárasztó módja annak, hogy megtalálván valaki elfogadhatót, visszatérjen a "komoly életbe".

Biztosan nem is értené, hogy neked meg mi kellene.

S gondold el, milyen életmódot vár majd el tőled, ha lesznek gyerekek? Egy várfogság kutya f*** ahhoz képest.

Szóval nem volnék nagyon optimista.

Sajnálom.

2012. jan. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!