Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egytemista vs dolgozó pasi?

Figyelt kérdés

A kérdés elősorban egyetemista csajoknak szól. Kivel járnátok szivesebben egy egyetemista vagy dolgozó pasival?


Amíg egyetemre jártam volt időm (energiám/kedvem) eljárni edzeni, eléggé kidolgoztam magam, szerettem 1 héten akár többször elmenni bulizni.

Most h dolgozom ez már a múltté és inkább a nyugalomra vágyom (nem vagyok annyira "kigyúrt" se), de legalább meg tudok olyan dolgokat engedni, amit eddig nem: többször vacsorázni a városban egy jó helyen, wellness hétvége, nyaralás....


Nektek melyik a szimpatikusabb ill. mennyit számít és miért?

Köszi a válaszokat!


2012. jan. 5. 11:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azért meg lehet azt oldani..


A barátom is egyetemre jár, dolgozik, közösségi életben is részt vesz és még rám is van bőven ideje.

2012. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sok függ attól, hogy milyen egyetemre jár...
2012. jan. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
BME..szerintem az elég kemény. ;)
2012. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is meg tudnám nagy nehezen oldani, de akkor már totál be lennék táblázva, és azt nem szeretem. Inkább prosti párti vagyok e téren :P így ők igazodnak hozzám :)
2012. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jesszus ez most komoly? Inkább prostihoz mész? :)


Tanulás és munka mellett is lehet élete az embernek. És tény, azért eléggé be van táblázva az ember, de még mindig jobb ha van egy barátnő, akivel bármit megbeszélhetsz, vár, hogy jól megölelhessen, mint egy prosti..


Komolyan..biztos tudnál rá időt fordítani. Inkább szerezz barátnőt. Akadnak még értelmes, okos, szép lányok. :)

2012. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát igazán soha nem ment nekem a csajozás, szóval 2 legyet ütök egy csapásra :) jól megvagyok így
2012. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!