Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a lányok, akik magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik magas intelligenciához jó testtel társulnak, tényleg nehezen találnak jó párt?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogyha van egy okos, kedves, művelt lány akinek jó teste van, az nehezen talál igazi párt magának, mert sok olyan emberrel kell hozzá összetalálkoznia, akik csak a testére hajtanak. Igaz ez?
2012. jan. 5. 17:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Annak függvényében igaz, hogy mit vár el a párjától.
2012. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mit értesz jó test alatt?
2012. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Azért találnak nehezebben párt, mert a legtöbb pasi tart az okos nőktől. Nekem is van némi sütnivalóm, meg is lepődnek mikor kiderül, hogy a látszat néha csal... DE nekem sincsenek nagy elvárásaim a pasikkal szemben. Azt pedig egy átlagos intelligenciájú nőnek is ki kéne szúrnia hogy ki az aki a testére/pár éjszakára hajt. Szerintem...
2012. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
17:28-as: Magyarul ad magára, és tesz azért, hogy jó alakja legyen.
2012. jan. 5. 17:31
 15/21 heartme válasza:
ezt csak alátámasztani tudom, hogy nehéz nekünk:))
2012. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én inkább az intelligens részt kérdőjelezném meg, mi számít magas intelligenciának ?

A másik pedig: értelmi, vagy érzelmi ?

Mert a magas intelligencia mindkét esetben mérhető tesztekkel (ezek hitelessége már megkérdőjelezhető) és konkrét számokat fogsz eredményük kapni. A jó test teljesen egyéni preferencia kérdése.

Nem kötekedésből, csak nem teljesen értem mi a kérdés.

Az én értelmezésem szerint azt a választ lehet erre adni amit a legtöbb itteni kérdésre, igen a férfiaknak számít hogy néz ki egy nő, de a "csak" már közel sem igaz.


Az alap kérdésre pedig leginkább azt lehet válaszolni hogy az adott lány személyétől függ, kit keres ő párként, mennyire magasak az igényeim párválasztásnál.


Az egész teljesen relatív, ahogy az összes emberekkel kapcsolatos kérdés.

2012. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Intelligencia alatt érzelmit is értettem és a szokványost is, ami az észt méri.
2012. jan. 5. 17:51
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem igaz. Jó test alatt azt értetted, tesz a testéért valamit. Én tornázok, futok, tehát eléggé atletikus alkat vagyok, vékony, és elég magas is. Intelligencia. Ez nyilván más kérdés, meg mihez képest ugye, orvosira járok, ha ez számít, sokat olvasok, nem vagyok hülye. Érzelmi intelligenciám viszont kb a nullával egyenlő. Nem vagyok érzékeny, nem vagyok romantikus, empatikus meg pláne nem, egyedül az igazságérzetem erős.

Nagyon nehezen találok párt magamnak, és nem, nem azért, mert bunkó vagyok. Valóban, elég nagy elvárásaim vannak, talán ez lehet az egyik dolog, mivel én nálam butább pasival soha nem kezdenék, és túl csúnyával sem.

Szóval nem tudom, mennyire tartozok bele ebbe a kategóriába, amit itt most felállítottál, kedves Kérdező, de a fent leírtak alapján igen, szerintem nehezen találnak párt maguknak.

2012. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Van benne valami.

Szerintem magas intelligenciával rendelkezem (nem egoista vagyok, csak jó az eszem). Az alakom is jó, bár ez szubjektív, mert kinek mi tetszik.

2012. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Engem sokan ilyennek mondanak. Bár én magamat nem látom olyan szépnek. Normális kapcsolatom még nem volt. Pedig pasikkal szemben az számít nekem csak, hogy barátkozós legyen, életvidám, és 175 cm feletti. Találtam már ilyen srácot, de utolsó pillanatban közölte velem, hogy csak szexre kellenék. Szóval már lassan feladom, és elkezdek édességeket zabálni, nincs kinek tetszeni. :( 21L
2012. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!