Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány az osztályomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány az osztályomban de nem merem megkérdezni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami vonzó srác 7.-es vagyok és van 15 kg súlyfeleslegem.Én sajnos szinte az osztályomban senkivel nem vagyok jóban és nem az én hibámból.Ő (a lány) szupersexy és én szar vagyok tesiből ő a legjobb.Ráadásul félek,hogy vagyon kicikiznének ha kitudódna. Már így is elég bajom van és az osztálytáraim nagy része még eléggé komolytalan.Rajtam kívül 2 gyerek tudja.
2012. jan. 5. 20:06
1 2
 11/13 Pincsikutya válasza:
Nem tudsz semmit sem csinálni. Szerencsétlenek is kellenek a világban :))
2012. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Dr.tgdp válasza:
na erre két megoldás létezik az imént említette az egyik hozzászóló hogy meny kondiba és majd 8dik végére :D de kinek van kedve addig várni szeretsz pókerezni :D akkor tegyél fel mindent egy lapra menny oda kapd le és lesz ami lesz ha vissza csókol akkor zura vagy nála ha nem és pofán akar vágni xDD akk tedd fel a kezed és adj neki egy pacsit xDD
2012. jan. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Azt mondta:

Erre most mit mondjak?

(Gondolom meglepődött)

Akkor ez most jó vagy rossz?

2012. jan. 10. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!