Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a hiba vagy en tenyleg ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Szoval a baratom mindig azt mondja hogy neki amilyen baratnoi voltak az osszesel lehet hulyeskedni csak velem nem.Lehet velem is vagy nemtudom,de csak mertekkel.Ha hozzafog hogy ilyen nagy fejem meg orrom van,akkor engem az idegesit.Mit mond olyan doglokat amik nem igazak?Mindig azt mondja h velem egyaltalan nem lehet hulyeskedni es utalja az ilyen lanyokat.Mit gondoltok errol?
2009. máj. 23. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)!

Hát, meg kell tanulni kompromisszumot kötni, mindkét félnek, kérdd meg, hogy ne vicceljen olyan dolgokkal, ami neked nem esik jól.Mint írod azt mondja utálja az olyan lányokat akikkel nem lehet hülyéskedni, veled is biztos lehet, de nem gondolja, hogy bunkó esetleg, és ezért nem tartod viccesnek?? Mondd el neki, hogy ez rosszul esik, és kérdd meg, hogy ne tegye.

Vagy, ha erre nem hajlandó gondold át, hogy tényleg össze illetek-e? Ha meg nem, hát nem.Nem ő a Világ egyetlen pasija.Tudom ez biztos nem hangzik túl jól.De legközelebb biztos találsz olyat akinek nem lesz baja veled(és tetszik majd az orrod is neki :) )!

2009. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
ha ennek a fickónak az a vicces, hogy fikázza a társát, akkor hagyd a fenébe! El tudom képzelni, majd amikor megnősül, gyerekei lesznek és a gyerekek is eltanulják tőle, és majd elhordják az anyjukat mindennek.... nem akarsz Te ilyet! nagyon sok mindennel lehet poénkodni, de ez a fajta viccelődés amiről te írsz, egyáltalán nem vicces.
2009. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Nos, én sem tartanám túl viccesnek ha azzal jönne a barátom hogy milyen nagy fejem vagy orrom van... :) És ha ő annyira sem empatikus, hogy odafigyeljen mikor sértő az amit mond, akkor ott kell ám hagyni. Vagy viccesen te meg megemlítheted, hogy hát igen, én meg életemben nem láttam még ilyen pici kukit :) ettől biztos elmegy a kedve a poénkodástól...


ha neked nem esik jól amiről ő beszél, akkor hagyni kell. Komolyan. Biztos lehet veled viccelődni, de másról és máshogy. Ne vedd magadra amiket mond.

2009. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem is szokott ilyen kedves lenni, mint pl amikor daginak hív, de attól még tudom, hogy ez nem igaz úgyhogy nem sértődök meg rajta, max visszaszólok, hogy buta vagy valami. De ha zavar mondd meg neki, hogy mással vicceljen.
2009. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!