Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nagy hiba volt?! . Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy hiba volt?! . Tényleg nem így terveztem, csak úgy jött. :/ (hoszzúúlett)

Figyelt kérdés

Tegnap este kint voltam.. pár ismerőssel! Vagyis felét ismertem kb (:

Na lényegtelen. És meg ismerkedtem pár új sráccal (: ... Az egyik nagyon nagyon nagyon bunkó volt! Nem tudom láttátoke már a "Bunkó vagyok így hódítok" című filmet.. Na kb ahhoz tudnám hasonlítani,...báár :D Szóval jó pasi, de nagyon köcsög volt meg bunkó.. De komolyan. Sértegetett, de volt hogy azt mondogatta milyen szép vagyok, szóval nem értettem, de inkább nem is foglalkoztam vele (: .. Mondtál a a haverjai, hogy ő így szokott csajozni... Mondtam, hogy jó engem nem érdekel :) ... Aztán félre hívott.. Egy pasival akart össze hozni -.-".. de már akkor viccelődtünk .. egymással (: .. El mentünk ilyen csövekhez, és mondta, hogy beszélgesünk. De akkor már a többiek nem voltak velük, ők beültek valahová. Na mi meg beszélgettünk, meg oltogattuk egymást néha :'D . de már csak viccből (: .. Aztán mondtam, hogy meséljen a csajáról, mert hallottam hogy van neki. Mondta, hogy van meg stbstb... Aztán komolyan ki öntötte a szívét (: ... Még nevettünk is rajta, hogy pont egy lányanak! Utána egyre közelebb hajolt.. De nem gondoltam semmi olyanra, hisz van barátnője... Aztán meg fogata a derekamat. Utána rögtön mondtam, hogy Naaa menjünk máshová! Terelni akartam a dolgot.. Persze bejött nekem is ő, meg minden de ott volt a probléma, hogy van barátjőne (: .. Aztán leültünk, beszélgettünk, megin elkezdtük egymás vérét szívni :'D .... De sokat nevettünk nagyon (: .. Aztán odahajolt, és meg akart csókolni, de el vettem a fejemet, és mondtam, hogy áááá nem szabad :/ .. (pedig igen, szerettem volna, dehát .... ) És mondtam neki, hogy azért mert van bnője.. Mondta, hogy ha nem lenne milenne, stbtb.. mondtam hogy de van (: .. aztán később megint beróbálkozott, és már ne bírtam ellen álni :S .. Utána kicsit lelki ismret furdalásom volt, hogy megcsalta a bnőjét.. :/ De eszembe jutott azaz idézet, hogy : Soha ne sajnáld azt a dolgot ami valaha mosolyt csalt az arcodra...:)

De mégis kicsit furán éreztem magamat :/ ...

Ez nagy köcsögség volt tőlem? :/ ...


2010. aug. 15. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem helyes amit csináltál... de senki sem tökéletes és valószínűleg én is ugyanígy érezném magam a helyedben.

Az idézet az nagyon jó :D

És szerintem egy csók nem a világ vége! Ugye csak egy csók volt?

Azért próbáld egy kicsit beleérezni magad a bnője helyzetébe!

2010. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Háááááát. Ha én lennék a barátnője úgy kiadnám az útját, hogy csak na. Igazából nem tudom, ez nagyon nehéz kérdés. Mondd meg a fiúnak, hogy legkobb az őszinteség és hogy mondja el ezt a barátnőjének. Nem volt túl szép dolod tőled, de tőle meg pláne nem. Sajnos ennyit tok mondani.
2010. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is - is . Szóval megértem, hogy nem tudtál ellenállni a pasinak, vannak olyan szituációk, amikor hiába tudod, hogy nem helyes amit teszel még is annyira akarod, hogy nem érdekel. Azonban igen ez szemétség volt a pasi barátnőjével szemben, bár ez egy saját vélemény ha téged megcsókolt így első találkozásnál, akkor ezt szerintem más lányokkal is eljátszotta már. Szóval igen volt egy remélhetőleg kellemes estéd, viszont szemét voltál a barátnővel és magaddal szemben is valamilyen szinten, hiszen ha veled megtette ezt megteszi mással is.

2010. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem helyes, amit csináltál, de ebben a kérdésben nagyobb hangsúly van azon, hogy pont egy ilyen bunkó, szemét pasival csináltad. Nem értem, hogy a nők többségének miért a bunkó, rosszfiú pasik jönnek be? Na mindegy...

Ha ennek az egésznek nem lesz folytatása (msn beszélgetés, talizgatás, stb), akkor elfelejtheted a dolgot...

2010. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen igen én tiszába vagyok vele, mondtam is neki, hogy most oda gondoltam magamat a bnője helyébe :S:S ...
2010. aug. 15. 14:47
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát azóta hívott is, emg msn, meg talizni akar, de én nemtudom :S:S
2010. aug. 15. 14:49
 7/9 anonim ***** válasza:

A hapsitól nagyobb köcsögség volt.

Ha össze akarnál jönni vele, akkor gondlj arra, hogy most Veled is ugyanezt fogja csinálni.

2010. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is megfordult már az agyamba! És fogom is neki mondani, hogy ha megtette mással, velem is ugyan úgy megteszi..
2010. aug. 15. 15:09
 9/9 anonim ***** válasza:

szia..

nemtudom,amikor a barátom megcsalt a "legjobb lány bnőjével"

vhogy nem a csajra vtam dühös,mm nem annyira,mint az exemre.

de azért hozzá is lett vna pár szép szavam..

mai napig elkeserít,h így ért véget a kapcsolatunk...

2010. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!