Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret de mar nem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret de mar nem szerelmes van igy ertelme?

Figyelt kérdés
A baj az hogy en is valami hasonlot erzek sok minden mond ellent ennek a kapcsolatnak ami most volt 9 honapos. 6honaptol tavkapcsolat kozben egy szakitasunk is volt. Elmondta tegnap hogy o szeret de a 6. honaptol ez nem epp szerelem vagy nem olyan intenziv. A szakitast o akarta aztan 4 napig birta mar konyorgott ez kb a 7 es fel honapnal volt. Elmondtam hogy nekem sem ugyanaz mar es akkor nincs ertelme ne kinozzuk egymast azt mondta o nem szakit felejtsem el mert kelek neki es ki kell menjunk ebbol a hullamvolybol. Szerintetek iy van ertelme? Fokent hogy tavkapcsolat ne is tudunk sehova menni ezert lehet h ugy erzi 20 eves hazasok vagyunk. Teny hogy mostanaban erzekenyebb voltam es latja rajtam hogy mennyire komolya veszem ez talan megriasztja. Tegnap volt egy csodas ejszakank de nem tudo szakitsak e vele mielott visszamennek. Mit tennetek?mit tegyek? 19 evesek vagyunk.
2012. jan. 6. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha 9 hónap után ilyen problémáitok vannak, akkor mi lesz később? Ennek nagy valószínüleg szakítás lesz szerintem a vége, lépj ki, ha ő nem elég erős hozzá hogy megtegye, keressétek meg aki hozzátok illik, fiatalok vagytok még.


27/n

2012. jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ő akar téged, ő szeret.


Ha ellaposodott a kapcsolat, akkor vagy tesztek érte, vagy lehúzzátok a lefolyón. MINDEN párkapcsolatért meg kell küzdeni ,a szerelem elég az elején, de utána már nektek kell tenni, hogy megmaradjon a tűz.

Szóval itt inkább az a kérdés, hogy neked jelent-e annyit a kapcsolat, hogy harcolj érte, vagy inkább keresel egy új szerelmet.

22/L

2012. jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Eppen az elso es masodik hozzaszolasa kozott hezitalok mert mind a kegtovel egyetertek. En szeretem ot es ugy latom hogy o is engem de tavkapcsolatban amikor ket v harom hetenkent egy hetvegere jovok haza hogy tudjam feldobni. Rengeteget szenvedek emiatt de nayon szerrtem es em biro elszakadni. Latom hogy szeret de mar nem ugy es ez is olyan merteku fajdalmat okoz hogyhihetetlen. Szerintrtrk igy visszajohet majd az erzes?lehetunk ujra szerelmesek? Nem tudok mit tegyek de ma van az utolso napom es vagy ugy megyek vissza hogy megprobaljuk vagy ugy hogy lezarom esnem tudok mi a helyes.:(
2012. jan. 6. 10:44
 4/10 anonim ***** válasza:
a szerelem elmúlik, mikor értik már meg ezt az emberek? nem a szerelem a lényeg, hisz az csak vakká tesz, hanem hogy kialakul belőle a szeretet és a tisztelet a másik iránt. valóban fiatalok vagytok, de attól szeretni és tisztelni lehet a másikat. Én hálás vagyok az életnek, hogy megmutatta milyen felemelő tud lenni a szerelem, és hogy a magasból a pokolba tud visszarántani, és így tanultam meg szeretni. Boldog vagyok, pedig "csak" szeretek, de viszont szeretnek. Az pedig más kérdés hogy már ennyire foglalkoztat a szakítás lehetősége, hisz benned így már elindult egy gondolatnyi lehetőség más út felé. Dobj fel egy pénzérmét, és mire leesik tudni fogod, hogy mit szeretnél...
2012. jan. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Még 1 éves sincs a kapcsolat,és már ilyen problémák vannak?????

Hagyd a fenébe....Az elidegenedés meg a szerelem elmúlása évek múltán szokott jelentkezni,nem 6hónap után!

Veszett fejsze4

2012. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mostani párommal nem voltunk szerelmesek, mégis boldogok vagyunk. soha, ismétlem soha nem veszekedtünk még, egy rossz szó nem volt a másik irányába, és egyre közelebb vagyunk egymáshoz... nem a szerelem múlása hozza magával az elidegenedést, hanem hogy más után vágyakozol, nem feltétlen személy iránt, lehet a szabadság vágya is, egyedül, függetlenül.
2012. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most akkor kinek van igaza annak ak azt mondj nem eri meg mert mar az elejen ennyi problema van vagy annak aki azt mondja nem kell megfutamodni. Hihetetlsn hogy ennyire tanacstalan vagyok. Lassan osszeomlok..
2012. jan. 6. 10:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Te vagy benn a szituációba, neked kell érezni!

Döntést senki nem hozhat helyetted! Ilyen a felnőttek világa...


Ha szereted annyira, hogy küzdj érte, akkor ülj le vele és beszéld meg a dolgokat. Az érzés nem az igaz, de megteszitek amit tudtok.


Ha viszont már nem szereted annyira, hogy tegyél valamit a közösért ,akkor meg ints neki búcsút.

2012. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 30 év felett jártam és 10 éves volt a kapcsolatom. Csak szeretet volt köztünk, de sosem veszekedtünk. De hiányzott, hogy igazán szeressek egy nőt.

Be mertem vállalni a szakítást. 40-hez közelítve olyan szerelmes vagyok, mint egy fiatal 20-on éves.

2012. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Téma letudva, szakítottam. Lehet jobb is, mert nem tudom már, hogy szeretett, vagy ragaszkodott. Szerintem már nem is szeretett, de mindegy. Sajnos elmúlik, és nekem ez jobban fájt mint hittem volna. A lényeg, hogy vége, és próbálom túlélni. :(
2012. jan. 6. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!