Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok önálló gondolatokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok önálló gondolatokkal rendelkező lányt?

Figyelt kérdés

Elég nagy problémámnak tartom, hogy nehezen találok olyan lányt, aki hasonló szinten lenne velem.

Ehh, ez elég durva kijelentés, mert bennem aztán semmi extra nincs, de mégis sokszor azt érzem, hogy a lány, akivel kapcsolatot próbálok teremteni, hiába szép, ha üresfejűnek találom, ami nálam azt jelenti, hogy

- nincs véleménye, vagy ha van, akkor megtartja magának

- nincsenek céljai, csak úgy van a világban :)

- nincs hobbija, mániája csak a szokásos (olvasás, barátokkal vagyok)


Szerintem az ilyen lányok várják, hogy mi fog történni, mit mond nekik a barátjuk, szüleik és csak annyiban alakítják a sorsukat, hogy döntenek, hogy elfogadják vagy sem a "hallottakat", de önálló ötlettel, gondolattal nem nagyon állnának elő.


nem tudom mennyire sikerült átadnom a gondolataim, tartok tőle, hogy semennyire:D


sőt, érdekelne, hogy milyen frappáns kérdésekkel lehetne a leggyorsabban felmérni a szemben álló felet ilyen szempontból:D


2009. máj. 23. 16:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ugyanitt kedves és érdekes lányok jelentkezését várjuk sok szeretettel :)
2009. máj. 23. 16:24
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
szerintem elég sok az ilyen lány:D én is és a barátnőim i sigenis megmondjuk a magunkét, a gondolatunkat:D köztünk is vannak ürsfejűek, de hidd el az nem a legfontosabb. majd találsz egy lányt. és nem fontos, h olyan legyen , mint te:D az ellentétek jobban vonzák egymást:D
2009. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom neked a cserkészetet. Ez a mozgalom tele van olyan lányokkal (meg fiúkkal is persze), akik nyíltak, okosak, a lényeg, h nem olyanok, mint amilyen lányokat felül leírtál.
2009. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)

most így épp nem terveztem nyári programok közt, hogy belépek valami cserkész egyesületbe, de utánanézek :P

2009. máj. 23. 16:33
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen megértelek, nekem is ismerős a jelenség. Fogom a fejem, hogy mennyire felszínesek, üresek a nőtársaim.Amit eléjük raknak nekik az bőven elég. Nem gondolkodnak el semmin, csak úgy vannak, pontosan. Én sem tartom magamat zseninek, de képes vagyok önálló gondolatokat alkotni, összefüggéseket felismerni, informálódni a világ dolgairól, fejlődőképesnek lenni stb.

Meg fog találni téged az a lány, csak ne keresd görcsösen :)


"szerintem elég sok az ilyen lány:D én is és a barátnőim i sigenis megmondjuk a magunkét, a gondolatunkat:D köztünk is vannak ürsfejűek, de hidd el az nem a legfontosabb. majd találsz egy lányt. és nem fontos, h olyan legyen , mint te:D az ellentétek jobban vonzák egymást:D"


az hogy megmondod a magadét, nem egyenlő az önálló gondolatalkotással. az ellentétek vonzzák egymást? ezzel vitatkoznék. milyen párkapcsolat az, ahol egyszerűen a lány nem képes értelmes megnyilvánulásokra, nem lehet vele beszélgetni, filozofálgatni, mert csak az van az agyában amit hall másoktól, vagy ami éppen aznap történt vele? Persze nem ez a legfontosabb, mert számít a külső is, és még egyéb belső tulajdonságok az értelmességen kívül. De legyen meg egy lányban, hogy bármilyen témához hozzá tud szólni, és ne nyalja be amit másoktól, máshonnan (média) hall, stb.

L/19

2009. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*azt amit (ez kimaradt)
2009. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ja, én se találok olyan csajt aki LSD-zik :(
2009. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mert rossz helyen keresed
2009. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok,szóval van még remény:)
2009. máj. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, a kérdés úgy lett volna helyes: Van-e olyan jó csaj akinek, vannak önálló gondolatai? Ugyanis, ha a lányokat külsőre 3 rétegre bontjuk, mondjuk legyen: rossz, átlagos, és jó kinézetű lányok. Az első két csoportban biztosan fogsz ilyet találni (ugye a rossz, és az átlagosnál). Főleg a rondácskáknál, az átlagos csoportnál már kevésbé. A jó csoport további 2 részre osztható: az üresfejű plázacicák (prostik), és akiknek esetleg lenne esze, de baromira beképzeltek (beképzeld bunkók). Amint látod. egy átlagos, vagy valamivel átlag feletti férfi, akinek van egy átlagos értelmi szintje, nehéz helyzetben van. Ugyanis mindenképpen fontos a részedről történő kompromisszum, vagyis vagy megelégszel egy csúnya vagy átlagos kinézetű lánnyal és úgy találhatsz olyat akit keresel, vagy pedig dobod az eredeti elveidet, és elfogadod a 3. csoport hibáit. Ugyanis azt gondolhatod, hogy egy jó pi.csa (legyen az pláza vagy beképzelt cica), nem fogja eltűrni, hogy te beszólogass neki (mivel úgyis talál nálad 2x jobb kinézetű üres fejű csávót, aki beveszi a baromságait, és még lehet pénze is van. - Talán ez még akkor is igaz, a jó pasik osztályát gazdagítod.) Egyébként én nem mondanám az olvasós lányok azt, hogy nem rendelkezik önálló gondolattal (üresfejű). Általában pont az üresfejű aki nem olvass, csak nők lapját meg ilyen fogyókúrás szarságokat, persze köze sincs az egészhez, de mindegy.
2009. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!