Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 év kor különbség elfogadhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év kor különbség elfogadható? Összeköltöznénk, Merjek kockáztatni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h van egy remek kapcsolatom már egy jó ideje. Én 20 éves vagyok a férfi 35, dúl a szerelem és nagyon jól megvagyunk. Nagy az egyetértés, hasonló a világszemléletünk, érdeklődési körünk. Csak hogy ez eddig távkapcsolat volt, és most előállt egy olyan helyzet, hogy a tanulmányaim miatt összeköltözhetnénk. Viszont a családom nem tud Róla. Tudom hogy ez már az én döntésem, de nem szeretném ha e miatt megromolna a kapcsolatom a szeretteimmel. Ez egy nagy lépés lenne az életemben és kissé tanácstalan vagyok. Vállalható mindez ekkora kor különbséggel? ha tudom, h Vele letudnám élni az életem?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 6. 17:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nézd, egyszer úgyis le kell szakadnod. Próbáld meg, és ha nem jön össze, irány a kolesz.

Ám tapasztalat, hogy ki fog bukni a szög.

2012. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Ha nagyjából hasonlóak vagytok, akkor működhet. Nekem volt 34 éves párom is meg 35 is. Teljesen más volt a két ember. És a 34 évessel jobban kijöttem, mert hasonlóbbak voltunk, mi együtt is laktunk egy rövid ideig. Más miatt mentünk szét, ez szerintem az én hibám volt (problémáim voltak a válással, ami felgyűlt feszültség, rajta vezettem le). A legutóbbival meg teljesen különböztünk egymástól. Hát ilyen az élet.

De merj kockáztatni szerintem! Én megtenném a helyedben :)

24/N

2012. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mint a kérdésben is leírtam nagy a szerelem és minden másban is nagyon passzolunk szinte hihetetlen... a kérdés még mindig aktuális de úgy néz ki, belevágunk.
2012. ápr. 3. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!