Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az, hogy egyes nok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy egyes nok mindent megkapnak, mi az amit maskepp csinalnak? Ennyire okosan befolyasolnak?

Figyelt kérdés
Azt mondjak h nagyon csinos lany vagyok,tenyleg rendezem is magam, foleg a baratomert, mert neki kell mindig szep legyek.De ez sokszor nem eleg..De ott vannak azok a nok, akik annyira befolyasolnak egy ferfit, h mindent megtesz ertuk.Es nem azokrol a kis r**krol beszelek,mert azoknal tiszta.Hogyan teszik egyes nok, h olyan "okosak" h mindent kiszednek a parjuktol, amire szukseguk van?(nemcsak anyagi, hanem lelkit meg minden) Milyen befolyassal teszik? Meglehet ezt mindent ferfivel?
2008. márc. 31. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Csak a tisztánlátás kedvéért, amit most leírtál ez a hozzá állás tesz r.... -á!


Amúgy pedig tudod mi az? Az ŐSZINTESÉG, MEGÉRTÉS, ÖNFELÁLDOZÁS, SZERETET, TÖRŐDÉS. Ez az amivel mindent el lehet érni.


Nagyon gáz vagy béby és gratulálok a szülőknek is...

2008. márc. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Csatlakozom az előttem szólóhoz... remélem elég okos a faszid hogy észrevegye, miben sántikálsz. Szánalmas...
2008. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Erdekes, en pont errol beszelek! H hogy lehet elerni, h egy ferfi is megttegye azt erted amit te erte. Mert ez abaj, h megerto vagyok, kedves, a lelkem kiteszem erte, es neki sohasem eleg jo, es tole nem kapom vissza az aldozatot amit en erte hozok.Tudom,h szeret. de kell a tobbiis h valami jol menjen, es ha o nem latja en kene ravegyem. Erol a fajtarol beszelek. Mas nok meg egyszeruen semmit nem kell tegyenek es a parjuk tokeletesen olyan amilyennek ok szeretnek! Vagy megis?
2008. márc. 31. 12:31
 4/10 anonim ***** válasza:
az a férfi akit a nő befolyásol az egy papucs!! és ha te téll igazán szereted a pasid akk fogadd el igy!
2008. márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hogy lehet elfogadni ugy egy pasit, h maganakvalo, szeret de soha nem mutatja ki, latom, h tudna valtoztatni de nem megy neki csak par napig,stb. En mindent amit lehetett megadtam neki, ugyse ismeri el soha ha valami jol megy, de ha valami rossz akkor egybol felhanyja! Es foleg h nagyon befolyasolhato es minden havere csak a hulyeseg fele viszi. Ezert akartam inkabb en befolyasolni, aki rosszat nem akar neki mint olyan aki csak rosszba vinne! Sajnalom h ennyi eszetek van s senki nem kepes megerteni. Latnam hanyan ulnetek egy pasi mellett hajlandoan h a kapcsolatotokat jobba tegyetek. inkabb ott hagyjatok es kerestek mast,mert kenyelmesebb.Ezek szerint nem is szerettetek igazan azt akivel voltatok, ha nem vagytok hajlando megerteni oket, es tenni azert h jobb legyen! kisetalni konnyebb! Kosz a "jo" tanacsokat! Ertekelnem ha ezutan csak az irna, aki tud is tanacsot adni abba,h inkabb en befolyasoljam jo fele,v h teljesen befolyasolhatatlan legyen!
2008. márc. 31. 17:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kar egymast oda-vissza szidalmazni mert ennek nincs ertelme.

Mivel lehet megfogni egy pasit? LEGY ONMAGAD. azok a tulajdonsagok amit az elso hozzaszolo irt nagyon-nagyon lenyegesek (itt mondjuk hagyjuk a stilust...): Oszintesseg, szeretet, megertes, gondoskodas, onfelaldozas. Ezt minden pasi szereti!!!

A masik lenyeges dolog talald meg benne az ERTEKET, ne a hibakat. Mindenkinek vannak hiabai es ha csak azokat nezed es azokat nagyitod ki nem veszed eszre az igazi Erteket es allandoan csak a hibaival fogsz foglalkozni. Ha megtalaltad az erteket akkor onnantol kezdve a hiabai mar nem is lenyegesek. Legy buszke ra. es tiszteld. es hidd el o is tisztelni fog, es te leszel az EGYETLEN LANY neki az egyetlen lenyeges pont az eleteben es nem az egy a sok kozul.

Ne akard a pasit megvaltoztatni es allandoan az orra ala dorgolni mit csinal rosszul mert a ferfi ego nem viseli el. Lehet szep eredmenyeket elerni a pasikkal ha ugyesen 'tereli' az ember de ha allandoan meg van nekik mondva ez igy meg ugy lenne helyes akkor azt nehezen viselik es mar csak azert sem csinaljak.

Vannak zarkozott ferfiak akik nem vagy csak nehezen tudnak erzelmekrol beszelni. Hozzajuk sok turelem kell. Igaz egy lanynak szuksege van h mondjak h szeretlek de nem mindenki olyan nyilt es oszinte es a zarkozott pasik el sem tudjak kepzelni h ez egy lanynak hianyzik. ekkor jon az onfelaldozas lenyege h el kell fogadni ot olyannak amilyen, nem szabad piszkalni evvel meg akkor sem ha zavar.

Pl az en pasim is nagyon zarkozott, nehezen nyilik meg es kezdemenyez, ha kerdezek valaszol de ha nem kerdezem nem mondja magatol. e mellett rengeteget dolgozik es nagyon keves szabadideje van, volt mar h randit torolt mert bevallalt egy extra muszakot. Igaz kiakadtam de nem ereztettem vele soha, hanem megertettem: kell neki a penz, tolem nem kert soha nem is tenne. Amikor tobbszorosen elnezest ker ilyenkor en csak atolelem es azt modnom h megertem evvel neki adok egy biztonsagot h nem szurt el semmit. es latom az arcan olyan happy, es ez nekem mindennel fontosabb. Most papolhatnek neki h a penz nem minden meg ilyenek meg h en fontosabb vagyok mint a munka de nem teszem neha jol kisirom magam amikor nem lat, es az elet megy tovabb. szeretem ot es nem szeretnem elveszteni igy nyelek nagyokat es megprobalom megerteni. Tudom h dolgozik es megbizok benne h nem hazudik. miert tenne. tudom h szeret es fontos vagyok az eleteben es ha nem is mondja minden alkalommal en erzem es tudom es ez a fontos. Most itt paolhatnek neki h ne dolgozzon annyit meg egyebek de nem teszem es elobb utobb kikeri tanacsom, ettol fuggetlenul nem mindig cselekszik ugy de nem tolom le h akkor miert kerdezted. hagyom h sajat maga rajojjon dolgokra... Ugyesen csendben kell oket terelgetni...

Gondoskodas: egy pasi imadja ha gondsokodva van rola, ha jon haza melobol es meleg kaja varja... szeretik ha a pocijuk tele van. a pasim nagyon halas amikor fozok neki pedig en ledolgozom a magam kis 8-10 orajat vagy meg tobbet de megis van vmi elozo naprol melegitendo vagy lefagyasztott rantott husi amit bedobok az olajba es megsutom. es mire hazaer addigra kesz a vacsi, ezt nagyon szereti. nem varja el mert tudja h sokat dolgozom de latom rajta h szereti mert torodve van vele.

Egy pasi csak egy dologra tud koncentralni. pl latom az enyemet ha nezi a tv-t es foleg foci megy akkor teljesen leragad megszunik a vilag, kerdezek vmit es csak meredten bamulja a tv-t ilyenkor jot kuncogok magamban. mert olyan aranyos.

sose ereztesd vele h te jobban tanulsz vagy kesobbiekben jobb pozicioban vagy vagy tobbet keresel. a mi esetunkben en vagyok magasabb pozicioban, en keresem a tobbet, en egy osztalyt vezetek egy nagy multinal, van nehany beosztottam, mig o uzletkoto es delutanonkent benzinkutnal dolgozik. Sosem nezem le, es amikor azt mondja ezt a sz...t csinalom akkor mindig megkerdem miert gondolod igy, nem szar. es buszke vagyok ra es felnezek ra es ez neki fontos a ferfi ego miatt.

O azt mondja mindenkinek rolam h egy jo csaj vagyok remelem ez a kesobbiekben sem fog valtozni. legalabbis en mindent megteszek h ne valtozzon.

Ja es meg valami h egy pasiban pl en sosem kerestem az anyagi biztonsagot. Igaz en magam elertem a teljes anyagi fuggetlenseget es az atlagosnal tobbet megengedhetek ehhez nem kell egy pasas h a szamlaimat fizesse. Nekem mindegy h a pasas mennyit keres nem e szemszogbol valasztom a partnerem. Persze kitartani nem fogom es vigyaztam eddig h ne ilyennel keruljek ossze. mert persze van pasiban mint lanyban is hasznalos aki a penzre utazik. ez nem nemtol fugg. Ha anyagilag nem is allsz ugy sosem ereztesd vele h az anyagi biztonsag vagy a penze kell.

Persze ettol fuggetlenul vannak olyan pasik akiknek kiteheted a szivedet az sem baj mert nem ertekel teged mint not valszeg nem is jelentesz tobbet neki csak egyet a sok kozul. na az ilyenekkel nem eri meg foglalkozni es igen akkor tenyleg egyszerubb meghatralni es tovabblepni es a konyebb megoldast keresni mert egy ilyen vki nem erdemel meg egy rendesebb lanyt. majd egyszer vagy soha rajon... az elet tul rovid h az ember ilyenekkel fecserelje az idejet es ez forditva is igaz. vannak lanyokban is olyanok...

Remelem segitettem...

2008. ápr. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, en is valahogy igy gondolkoztam,csak nem voltam biztos benne.Latom te meg is ertesz:) szerencses a parod
2008. ápr. 1. 11:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Koszi (elozo hozzaszolo), megmondom neki h szerencses bar szerintem tudja...
2008. ápr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez mind igaz, csak annyival egészíteném ki, hogy elég nehéz megtalálni a határt, hogy meddig lehet "ráhagyni" és mi az amikor szóvá kell tenni azt ami bánt. Véleményem szerint nem megfelelő az olyan kapcsolat mikor "ha nem lát jól kisírom magam" eset jelentkezik, ez egyértelműen hibára utal amit a kapcsolat kialakításakor követett el az ember. Legvalószínűbb, hogy túl sokat hagyott rá. Ez működik egy darabig, csakhogy ilyenkor a másik fél megszokja, hogy mennyire (nem)"kell" odaadónak lennie a kapcsolatban. Azután jönnek a napi problémák, gyerek idegesség, anyagiak hullafáratság stbstb. és azon kapja magát a titokban szenvedő fél, hogy mindent egyedül kell megoldani a partnere pedig nem érti mi baj, hisz eddig minden olyan jól ment. Mivel ez majd csak akkor jön elő amikor már végképp szakad a cérna nem kedvesen mosolyogva lesz megbeszélve a probléma hanem kiabálva, amitől még kevésbé érti majd. Be kell látni van akivel nem lehet együtt élni hacsak nem mazochista az ember(de az is csak ideig óráig jó) és keresni kell mást. Másik megoldás csak az lehet ha megtalálod a hangot vele és mindig mindent közölsz vele,(már a kapcsolat elejétől kezdve) azt is ami bánt és azt is ami boldoggá tesz, csak jól kell időzíteni és meg kell találni a hangot ami határozott és kedves. Ha megértő akkor tenni fog ellene/érted, a boldogságotokért, ha nem akkor vissza az 1. megoldáshoz... Teljesen rossz és nem követendő példa a "ha nem lát jól kisírom magam" hozzá állás!!!
2008. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na azert nem mondom h mindent elturok minden feltetel nelkul... mert azert hatar is van... azert ennyire nem kell felteni... de itt ertettem a kicsi ugyeket. en erzekenyebb es zarkozottabb lany vagyok. tehat van olyan lany aki legyintene ugyanazon a dolgon mint mondjuk en elpityeredem... de kicsi dolgokat nem fogok az orra ala dorgolni. nyilvan ha vmi komolyabb lenne akkor nem hagynam szo nelkul... tehat attol fugg.
2008. ápr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!