Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami nagy terv hogy össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nagy terv hogy össze hozzam őket? (naaagyon fontos kérdés)

Figyelt kérdés

Jóó annyira nem fontos nektek legalábbis, de nekem akkoris az :)

Az a helyzet ,hogy össze szeretnék hozni két embert. De ez eléggé bonyolult. Én (16/L) össze szeretném hozni a barátnőmet egy úgymond ismeretlen sráccal. Az az igazság ,hogy régen nekem tetszett de most már van barátom és szerintem nagyon összeillenének. Fura mert egyikőjük sem az a kezdeményező típus . Legalábbis így ránézésre :D

Szóval adott a barátnőm akivel a vasúton szoktunk suli után vonatra várni. És van egy nagyon nagyon nagyon helyes fiúka fekete hajjal nagyon nagy zöld szemekkel kreol bőrrel, akin szoktuk legeltetni a szemünk ;) Szerintem a barátnőmnek is tetszik ,legalább is mondott róla ilyesmit.


2012. jan. 6. 20:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És barátnőm nagyon szép és modellkedik (én is :P) is de még nem volt barátja. A sráccal csak az a baj ,hogy alacsony meg eléggé zűrös , de szokta bámulni a barátnőmet. ÉS hát kb ennyi a történet nekem nagyon szimpi a srác, valahogy annyira nyerő arcberendezése van és a barátnőm meg magányos és úgy örülnék neki ,ha összejönnének :D Nemtudom mért. Olyan kéjes örömöt keltene bennem xD
2012. jan. 6. 20:02
 2/11 A kérdező kommentje:

Szóval mit tehetnék?


Ja meg az a baj ,hogy nem beszélhetek neki arról ,hogy juj milyen helyes ez meg az mert akkor ideges lesz :O Mindig ezt szokta . A srácot meg ritkán látjuk ,de igazándiból én is nagyon meg akarom ismerni, csak szerintem nem mer vagy nem akar mert talán gáz hogy csak úgy leszólítana valakit. Pedig ennek így kell lennie! :D Biztos tetszenek egymásnak.

2012. jan. 6. 20:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát először is meg kellene tudnotok valami infot a srácról. Ki ő,hány éves.. vagy menjetek oda hozzá valami ürüggyel. hány óra van pontosan,milyen vonatra vár stb. ez az első amivel már lehetne valamit elindítani.
2012. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
No hát, érdekes szitu. A tervhez tudnunk kéne, mi az a helyszín, ahol Ők tudnának találkozni. A vasútállomáson szoktátok látni a srácot, vagy hol?
2012. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen igen a vasúton. De már nem olyan gyakran :(:(:(

A barátnőm nem tudja még ,hogy mit tervezek. És nem tudom de mindig ingerült lesz ha ilyesmiről beszélek. Meg nem ciki az ha a lány megy oda? Bár a barátnőm tuti nem tudnám rávenni. Illetve nem tudom :/ Nem ismerem a srácot de annak ellenére nagyon szimpi és olyan érzésem van hogy Ők nagyon jól kijönnének :)

2012. jan. 6. 20:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolkodom, gondolkodom....
2012. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez jó xD Oké és ha jutottál valamire megosztanád velem is ?:)
2012. jan. 6. 20:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, különben mi értelme lenne a gondolkodásnak?!
2012. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Reménytelen ügy.

Ráadásul később, miután már szakítottál a pár percig tartó barátoddal, el fogod venni a barátnőd álompasiját (már ha összejön ezzel a vasutas sráccal).

2012. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyelj ez egyszerű,írtad,hogy a barátnőd milyen jó csaj,biztos tetszik a fiúnak is de nem mer kezdeményezni.Ha legközelebb látod,menj oda hozzá és egyszerűen mondd meg neki,hogy a barátnődnek tetszik csak félénk,ettől biztos megjön a srác önbizalma.Akkor majd legközelebb ő megy oda hozzátok és bepróbálkozik a barátnődnél.

Persze te még nem tudsz róla semmit,semmi sem biztos lehet van barátnője is,biztosat csak akkor fogsz tudni ha odamész hozzá beszélsz vele és megkérdezed.Ha nincs épp nője szerintem nyert ügyed van a fiúk szeretik az ilyet ha úgy nyomulhatnak,hogy már nem bizonytalanok a dologban mert tudják,hogy nem közömbösek a lánynak.Ezért is szeretik az ilyesmit bepróbálkozás előtt kideríteni,mondjuk közös csaj ismerősökkel,hogy van e esélyük az adott lánynál.

2012. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!