Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, mert már nem úgy szeretett, vagy nem szeretett, mindegy nem ment, szenvedtem, mit tegyek? Úgy érzem belehalok, ezt nem bírom ki.

Figyelt kérdés
9 hónapig voltunk együtt. Ma mondtam ki, hogy legyen vége mert csak szenvedtem. Úgy érzem meghalok, megsemmisültem, csak a jó dolgok jutnak eszembe. Nem bírom mit tegyek? Csak 19 éves vagyok de első szerelem volt, vele vesztettem el a szüzességem, vele tanultam meg milyen szeretni, és most vége. Hogy éljem túl az egészet?
2012. jan. 6. 20:15
 1/5 anonim válasza:

idő..... én 21 voltam, amikor 3,5 év után kerültem hozzád hasonló cipőbe. nekem 2 évembe tellett, hogy újra pasikra nézzek. de én túl lelkizős lehetek :)

legyél sokat a barátaiddal, és próbáld lekötni magad, járj el futni, hogy kiadd magadból a feszültséget. tudom, nehéz ilyenkor jó tanácsot adni.

az meg nem baj, ha csak a jó dolgok jutnak eszedbe vele kapcsolatban, sztem ez a normális hozzáállás :)

2012. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, a jó dolgokra fogsz még gondolni, de ez nem baj! Hidd el, egy idő után már csak szép emlékek lesznek, nem fájó pontok... és tényleg keress magadnak valami elfoglaltságot.
2012. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fáj miért szakítottál????Ha megcsalt akkor persze megértem a szakítást.
2012. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez történt velem is csak fél év után, és nem az első szerelem volt, de az első igazi - akivel először lefeküdtem. Hát, én arra gondoltam, hogy milyen rossz volt, mikor még együtt voltunk, és elkezdtem sportolni, ami leköt. Meg beszélgess sokat, légy a barátaiddal, és sírj a párnádba. Ajánlom, hogy végy úgy 2-3 csomag zsepit... Sajnos szükség lesz rá... :(
2012. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ugyanez nálam is csak 8 hónap után. 20 évesen...

hogy lettél túl rajta? nekem még nehéz, 2 hete történt.

2013. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!