Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónap szünet, de lehet ő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap szünet, de lehet ő az igazi?

Figyelt kérdés

Hosszabban. 3 évet voltunk együtt. Együtt is éltünk. tavaly volt már 3 hónapos szünet, de talélkoztunk és őjra visszaköltözött. nagyon sok mindenen menttünk keresztül (baba vetélés stb..) megcsalás sosem volt.

Viszont most augusztusban elköltözött őjra, mert azt mondta nem bírja tovább. Azóta minden hétvégét együtt, mert abban maradtunk találkozunk és hátha lehet még jó, de nem úgy találkoztunk, h együtt vagyunk, mégis volt csók szex minden. Ennek ellenére is sokat veszekedtünk aminek az volt az oka, hogy én kértem döntse el mit akar tőlem, de mindig az volt a válasz, hogy nagyon szeret, de annyi minden rossz volt, hogy nem bíztos benne, hogy ez jó lehet még. Pár napja nagyon kiakadtam ezen mert eltelt 5 hónap és semmi válasz, nem döntött, mert, hogy megint ezalatt az 5 hónap alatt sok volt a vita (de leírtam miért). Most őgy döntöttünk végleg elválunk, de én nem vagyok erre képes. Ő továbbra is azt mondja nagyon szeret, de ez nem elég, h múködjön a kapcsolat. Erre én kitaláltam azt, hogy most legyen 1 hónap teljesen külön, úgy, h se sms, se email,se telefon, se találkozás. Így lesz időnk kitalálni, hogy mennyire fontos a másik. És találkozzunk febr 14-én ott ahol először randiztunk, este 7-kor. Ha mindeketten 100%-ig biztosak vagyunk akkor ott találkozunk és együtt sétálunk a közös jövőbe, de csak és kizárolag akkor legyen ott ő vagy én ha ez tényleg 100%. Koránbban pár napnál többet (2-3) sosem voltunk külön vagy őgy, hogy nem beszéltünk. Én már 2 nap után megőrülök. Szerintetek működhet????


2012. jan. 7. 00:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva azt érzem, hogyha szakítanánk, és egy-két hónapig szingliskedhetnék, biztos, hogy belátnám, hogy abszolút nem ez hiányzik nekem, és könyörögném vissza. Ugyanakkor meg ebben a helyzetben belül lenni és helyre hozni a dolgokat, az nagyon komoly embert próbáló feladat, rengeteg energiát igényel, és nem érzem magam elég erősnek hozzá. Egy újrakezdés sokkal könnyebb lenne.

Csak hát nem tudom, hogy a könnyebb út járhatóbb-e, és nem kerülnének-e elő pont ugyanezek a problémák egy idő után, mint amik most vannak.

Én amúgy csaj vagyok, de csaj létemre motoszkál bennem az is, hogy jó lenne kicsit pasizni, kipróbálni, hogy mi a helyzet a "piacon". Tehát lehet valami abban is, hogy aki szünetet kér, az félre akar dugni, és ha nem jön ve vissza akar menni. Szar érzés ezt magamról feltételezni, de van benne ráció, az az igazság.


Egyszerűen nem tudom belülről megítélni, hogy menthető-e ez a kapcsolat, hogy sose bocsátanám meg magamnak, ha nem küzdenék meg érte, hanem eldobnám, vagy pedig pont, hogy megkönnyebbülés lenne.

Itt már olyan erős érzelmek vannak, meg annyi tényező, hogy szerintem csak évek múltán utólag lehet eldönteni majd, hogy bárhogy is döntök az jó döntés volt-e.

2012. jan. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, én arra írtam, hogy ez valójában baromi egyszerű, amin te is kattogsz: ha valakit istenigazából szeretek és fontos nekem, hegyeket vagyok képes megmozgatni, érte, miatta. Ellenkező esetben pedig nem eléggé szeretem a másikat. Ha pedig nem eléggé szeretem, akkor semmi értelme együtt maradni.
2012. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
mire elérek a végére, elfelejtem az elejét :D
2015. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!