Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszaakarok szerezni valakit, akit elvesztettem régebben hogy tegyem?

Figyelt kérdés
neki van barátnője,de tudom,hogy nem vagyok közönbös számára,és nagyon szeretem!
2012. jan. 7. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne szarj más küszöbére ha érted mire gondolok, keress mást.
2012. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a barátnője szebb nálad, akkor hagyd a pi..
2012. jan. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha téged akarna akkor veled lenne,és nem mással!!!!

Ne pazarold a drága idődet erre,inkább nyisd ki a szemed,hátha ott áll melletted az igaz szerelem,csak nem veszed észre!!!!

2012. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Figyelj,még lehet,hogy együtt lesztek,csak ne nyomulj!!!!

Még lehet,hogy vissza megy hozzád,van ilyen!!!!!

Csak emelt fővel viseld,és akkor lehet....

2012. jan. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

emelt fővel viselem!

az a baj h büszke..és nem lép...

pedig ha lépne akkor "elhagyná miattam a bnőjét" (ezt mondta egy ismerösömnek)

én meg nyuszi vagyok irni neki..

2012. jan. 7. 12:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne szólj bele,ha akar valamit,majd ő jön....ha volt párom mással lenne,nekem már biztos nem kéne...undorodnék tőle,hogy mással volt!!!!!
2012. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért dobjon el egy biztos dolgot egy bizonytalanért?!
2012. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyelj kedves.En is no vagyok és tudom hogy a szerelmes nok hajlamosak kombinálni sokmindent mert ugye a remény hal meg utoljára...En is reménykedtem hogy szeret csak nem mer lépni, biztos szégyenlos,fél az eutasítástol vagy buszke..stb.Aztán megtanultam hogyha egy férfi tényleg szeret egy not akkor világot is képes megmozgatni.Rettenetesen találékony, hihetetlen dolgokat tud kitalálni, megszervezni hogy a szeretett novel legyen.Ha nem így mukodik akkor nem szeret eléggé ahhoz hogy spekulálás és mérlegelés nélkul Téged akarjon.Felesleges rá az idot pocsékolni.Most fáj de keress olyat aki Téged szeret majd és nem kell rajta osztozni meg azon sovárogni hogy mikor jon el a másik notol
2012. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek az utolsóval, fölösleges kombinálnod. Csak őt tudom megerősíteni: ha egy pasas igazán veled akar lenni és odavan érted, akkor ott fog állni az ajtódban, hogy fogadd vissza és kezdjétek újra. Ha visszautasítod, akkor se adja fel. Ez tényleg ilyen marha egyszerű. A te exed pedig enyhén szólva nem így áll hozzá a dologhoz, úgyhogy ha megfogadod egy vén csaj tanácsát, hagyd a búsba. Majd jön olyan, akinek te leszel a világ közepe.
2012. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 rebeka1 ***** válasza:
szerintem te nem vagy normalis
2012. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!