Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha komolyan gondolja, keresni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komolyan gondolja, keresni fog?

Figyelt kérdés

Találkozgatok egy csajjal. A múlt heti talit lemondta, mert munkaügyben intézett valamit, de előre szólt, és mondta,hogy a jövő héten összehozzuk, és megbeszéljük mikor.Én úgy gondolom, hogyha tényleg akar jönni, akkor most neki kell keresnie engem, végülis ő mondta le. (én meg feleslegesen nem akarok futni utána.) Szerintetek is így van?

Normális válaszokat kérek... előre is köszi!


2012. jan. 7. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
mi az hogy feleslegesen? ha neked is ennyit ér, te is ennyire veszed komolyan... nemtom szerintem keresheted te is, vagy ő is.
2012. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy én szerettem volna vele találkozni, de ő lemondta... ilyenkor nem neki kéne lépnie? Nem akarom, hogy úgy tűnjön, mindig csak én keresem...
2012. jan. 7. 13:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem igen. Ha nem keres, akkor valszeg nem is akar találkozni veled, és az előzőt is csak kamuból mondta le.
2012. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is... hagyom is a fenébe, ha nem ír, ennyit ért.
2012. jan. 7. 14:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg írhatsz neki általánosságban,hogy hogy van,mi van vele!Aztán mikor közeledik a találka időpontja,akkor írj neki,vagy hívd fel,hogy biztos jó-e az időpont!

Ezt a nem akarsz utána futni dolgot,meg k*rva gyorsan felejtsd el,mert nem így működik a világ!Ne legyél már gyerek,ne dacoskodj !

2012. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Oké, értem mire gondolsz. De. Ha mindig én ,,nyaggatom+ hogy mivan, akkor az jön le neki, hogy ,,kétségbesetten" keresem a társaságát... egyébként év elején a hogy vagy.mivan veled beszélgetés már megvolt (akkor ő írt) és akkor kérdeztem, hogy talizunk-e... megbeszéltük, és előtte 2 nappal szólt,hogy nemjó... és mondta, hogy megbeszéljük a jövő hetet. Na ezért kérdezem,hogyha ő mondta ezt, akkor most neki kéne keresnie engem, nem?
2012. jan. 7. 14:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez most akkor úgy hangzik,mintha nem lennétek napi kapcsolatban....

Szerintem nyugodtan keresheted,aztán ha nemet mond,akkor hanyagold!

2012. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem vagyunk napi kapcsolatban, nem lógok a nyakán :D :D

Hát, nem tom. A múlt hetet is én vetettem fel, de mégis lemondta... azt meg nem akarom, hogy ,,muszájból" jöjjön.Lehet,hogy már most hagynom kéne.

2012. jan. 7. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!