Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok már több éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok már több éve egyedül?

Figyelt kérdés
Nos barátnőm már kb 4-5 éve nem vólt de az a kapcsolat sem tartott sokáig kb 1 hónapig!Azóta nem vólt sajna barátnőm már nagyon barátaim sincsenek ők sem keresnek,buliba nem szeretek járni meg nagyon sehova sem ugymond "itthon ülös" tipus vagyok!Lehet ez is az oka ennek az egésznek!Mennék én buliba de táncólni nem szeretek,annak meg semmi értelme hogy csak ott üljek!Ugyhogy kb az életem arról szól hogy elmegyek a suliba hazajövök internetezek tv zek zenét halgatok eszek alszok ennyi!Mit lehet ez ellen tenni hogy találjak barátokat és ami a legfontosabb barátnőt magamnak ezekkel a próblémákkal amiket leírtam?
2012. jan. 7. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtetted ,hogy kivered.
2012. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Inkább a nyelvtanon figyelnél a suliban....
2012. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi sokat segítettek,mondjuk megszoktam már hogy itt minden faszrágó a helyesírással jön ;) :)
2012. jan. 7. 20:25
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem f@sz rágás....

Nyelvében él a nemzet....

És nagyon nagyon szomorú magyarként ezt látni, hogy egyre h.lyébbek vagytok kedves fiatalok...

2012. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ki kell mozdulni
2012. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem faszrágás, ez igénytelenség. Ki nem állhatom, ha valaki ennyire nem ad az anyanyelvére, hogy képtelen helyesen használni azt!
2012. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp magadon kell változtatnod! Nyiss a világ felé!
2012. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egy környezetváltás mindenképp jót tenne...
2012. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert csúny avagy, vagy átlagos vagy. Ha nem vagy csúcspasi, akkor esélyed sincs a mai lányoknál.
2012. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!