Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt valaki olyant,...

Tapasztalt valaki olyant, hogy a terhesség alatt nem hogy megszépült volna, hanem (rossz szó) de megcsúnyult? És milyen nemű babátok lett?

Figyelt kérdés

olyanokra gondolok,hogy nekem az 1.terhességem alatt kivirult a bőröm,eltűntek az ekcémáim,dús lett a hajam...és egy csodaszép kis fiam lett.

most 10-11hetesen már észrevettem,hogy majdnem úgy hullik a hajam mint szülés után,folyton pattanások jönnek ki az arcomon,a kezemen nagyon pici(de engem zavaró)foltok,a kezem-lában nagyon kiszáradt,az ekcémám is mintha több lenne...

tudom naivitás,de utalhat ez arra,hogy más nemű babám lesz?vagy semmi köze ehhez,de akkor mitől lehet?És most szinte minden terhes tünetem meg van,hányinger,émelygés,szédülés...a fiammal nem volt semmi ilyen.


2009. nov. 1. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem kisfiam lesz, de a bőröm nem túl szép, tele van apró pattikkal homloktájon, pedig még a kamaszkort is megúsztam ilyesmi nélkül. A hajam nem dúsult, és hullott az első hónapokban, most így a vége felé már összeszedte magát, foltjaim asszem nincsenek.. de majd körülnézek. :)

Nem mondanám hogy csúnyúltam, no de kivirultabb sem lettem, az tény..

2009. nov. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,van egy ilyen népi izé,hogy a "lányok megcsúnyitják" az annyukat.Nem tudom,szerintem valakinél vagy bejön,vagy nem.Én nem voltam randább mint máskor,mégis lányom lett:-)
2009. nov. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%

Ezt én is hallottam, hogy a lányoktól csúnyább lesz a kismama, mert több a "csajhormon" :) Több pattanás, hulló haj, hisztisség, hányás, stb.

Nekem több hajam lett, gyönyörű lett a bőröm, nem is hánytam, nagyon jól voltam, vékony is voltam, csak pocakom volt, és kislányom lett :)

Egy barátnőmnek több patija volt, fia lett.

2009. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!