Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak egy igaz szerelem létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy igaz szerelem létezik? Más is érzett már ilyet?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom, akit nagyon szerettem, minden pillanatba rajta járt az eszem, és mindent megtettem volna érte. Ennek a kapcsolatnak fél év vége lett, és úgy érzem,hogy mást már nem szerethetek ennyire. És kétségbe vagyok esve, mert Ő már rég túltette ezen magát,végülis Ő szakított velem. Én meg még mindig csak rá gondolok, nincs olyan nap hogy ne jutna eszembe... Úgy érzem ez már nem normális dolog. Köszönöm a válaszokat előre is :) 20/L
2012. jan. 8. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért szereted annyira csak őt, mert velem még nem taliztál..
2012. jan. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hahaaa :D Csak kár hogy ez nem vicc.... Tényleg nagyon rossz érzés
2012. jan. 8. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem!

De olyan hogy igaz szerelem csak a mesékben van, meg amíg az illetőnek csak egy párja volt , van.

2012. jan. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Macs1209 ***** válasza:
Lesz más !!! Nem csak 1 létezik. Viszont sosem fogod elfelejteni. Lehet férjhez mész, és boldog leszel, szeretni fogod a párod, de halálodig eszedbe jut majd a srác. Akkor már nem szerelemből, de eszedbe jut...
2012. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gondolj bele ha szakítottatok nem lehet az igazi
2012. jan. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Biztos nem csak egy. Inkább talán belső meggyőződés meg választás kérdése, hogy egy emberrel éled le az egész életed (akibe persze szerelmes is vagy, minimum egy-két évig, aztán meg feltétel nélkül szereted).

Legalább is én így gondolom :) Nekem is a vőlegényem volt az első kapcsolatom, és ha rajtam múlik, az utolsó is. Még nagyon szerelmes vagyok, de a feltétel nélküli szeretet is megvan már, nagyon igyekezni fogok, hogy kitartsunk egymás mellett, mert nekem ő a családom, ugyanúgy, ahogy előtte anyu és testvérem "voltak".

Viszont azt is tudom, hogy ha ne adjisten elhagyna engem, nem halnék bele fizikálisan, vagyis előbb-utóbb kénytelen lennék talpra állni, és keresni valakit, aki talán újra a családom lehet. Tedd te is ezt, kitartást :)

23/N

2012. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nos igen. Valószínűleg életed fiatalkori szerelmét, aki mellett megtudtad miaz hogy szerelem, soha nem fogod elfelejteni. Ne érts félre, lesz más, akit szeretni fogsz, és ez a fiú igen távol lesz Tőled. De soha nem fogod Őt teljesen elfelejteni. Ha évek elteltével összefutsz fele, felidéződik minden, és rájössz hogy nem közömbös számodra.. sőt.. Ezt saját tapasztalatból mondom.
2012. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy Őt sohase fogom elfelejteni...Akárki jön is
2012. jan. 8. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!