Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nőknél létezik plátói...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nőknél létezik plátói viszonzatlan szerelem?

Figyelt kérdés
Én férfi (23f) létemre ebben vagyok, és nagyon rossz. De eddig úgy vettem észre, hogy csak a nőknél van ilyen. Vagy van esetleg férfi sorstársam itt? :)
2011. nov. 26. 19:10
 1/5 anonim válasza:

Nem lehetetlen pl abban az esteben, ha visszahúzódó személyiség vagy!

Mert a npknél is általában(!) akkor alakul ki a plátói szerelem, ha nem mer nyitni, kezdeményezni, viszonyozni. Bár nem egyszerű próbáld meg, hátha sikerrel jársz!

24/L

2011. nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindig csak viszonzatlanul voltam (és lehetek) szerelmes. 26/F
2011. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oh és miért? Bátortalan voltál, nem mertél kezdeményezni vagy pedig mindig lekoppintottak, és ezért nem volt soha senkid?
2011. nov. 26. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem (pasi vok)
2011. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig lekoppintottak, mert csúnya vagyok.
2011. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!